100.YIL ANISINA UÇURTMALAR HAVALANDI

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü vesilesiyle Serdivan tepesinde etkinlikler düzenlendi. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Serdivan Gençlik Merkezi tarafından organize edilen etkinliğe, Serdivan Gençlik Merkezi Çevre Timi, sosyal uyum gönüllü gençleri, KYGM yurtlarında kalan YTB’li öğrenciler ve Gençlik Liderleri katıldı. Gençler önce Serdivan tepesinde çevre temizliği yaptıktan sonra Serdivan Paraşüt tepe […]

 100.YIL ANISINA UÇURTMALAR HAVALANDI

23.06.2021 - 19:56

Güncelleme : 23.06.2021 - 19:56

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü vesilesiyle Serdivan tepesinde etkinlikler düzenlendi.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Serdivan Gençlik Merkezi tarafından organize edilen etkinliğe, Serdivan Gençlik Merkezi Çevre Timi, sosyal uyum gönüllü gençleri, KYGM yurtlarında kalan YTB’li öğrenciler ve Gençlik Liderleri katıldı.

Gençler önce Serdivan tepesinde çevre temizliği yaptıktan sonra Serdivan Paraşüt tepe mevkiinde uçurtmalarını hazırlayarak gökyüzü ile buluşturdular.

Gençlik Faaliyetleri Şube Müdürü Yavuz Çangır “Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünü en içten duygularımlar kutluyorum, 100.yıl anısına düzenlenen etkinliğimize katılan tüm gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın