SU BORCU OLAN ABONELERE MÜJDE

FIRSATI KAÇIRMAYIN Su borcu olan vatandaşlara torba yasa kapsamında taksitle ödeme kolaylığı ve faiz indirimi sağlanıyor. SASKİ’den yapılan açıklamada, vatandaşlardan başvuruların alınmaya başlandığı belirtilirken, son başvuru tarihinin 31 Ekim Pazartesi olduğu açıklandı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yapılan açıklamada, su borcu olan vatandaşlara faiz indirimi ve taksitlendirme imkânı sunan 6736 sayılı Torba […]

 SU BORCU OLAN ABONELERE MÜJDE

26.09.2016 - 14:08

Güncelleme : 26.09.2016 - 14:10

FIRSATI KAÇIRMAYIN

Su borcu olan vatandaşlara torba yasa kapsamında taksitle ödeme kolaylığı ve faiz indirimi sağlanıyor.

SASKİ’den yapılan açıklamada, vatandaşlardan başvuruların alınmaya başlandığı belirtilirken, son başvuru tarihinin 31 Ekim Pazartesi olduğu açıklandı.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yapılan açıklamada, su borcu olan vatandaşlara faiz indirimi ve taksitlendirme imkânı sunan 6736 sayılı Torba Yasa kapsamında başvuruların alınmaya başlandığı ifade edilerek, “Su borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlarımızın başvuruları alınmaya başlanmıştır. Yasa ile borçlu vatandaşların ödeme vadesi 30 Haziran 2016 tarihi ve öncesinde birikmiş borçları yeniden yapılandırılacaktır. Faizler silinerek tekrar yapılandırılmaktadır. Yasa ayrıca borcu olan vatandaşlara borçlarını 2 ayda bir ödenmek üzere 18 aya kadar taksitlendirme kolaylığı da sağlamaktadır. Torba yasadan faydalanmak isteyen aboneler 31 Ekim 2016 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler. Ayrıca SASKİ Genel Müdürlük binasında Cumartesi günleri de başvuru yapılabilir. Vatandaşlarımız (0264) 888 22 32 nolu telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler” denildi.

borc

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın