BAŞKAN KARAKULLUKÇU SAKARYASPOR’A MORAL ZİYARETİNDE

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu  Sakaryaspor’a moral ziyaretinde yer aldı. Spor Toto 3. Lig 5. Hafta maçları kapsamında Sultanbeyli Belediyespor ile karşılaşacak Sakaryaspor’a moral ziyaretinde bulunuldu. Rüstemler Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakulluçu,Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı […]

 BAŞKAN KARAKULLUKÇU SAKARYASPOR’A MORAL ZİYARETİNDE

01.10.2016 - 17:53

Güncelleme : 01.10.2016 - 17:53

r6rfi6ysic-jpg

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu  Sakaryaspor’a moral ziyaretinde yer aldı.

Spor Toto 3. Lig 5. Hafta maçları kapsamında Sultanbeyli Belediyespor ile karşılaşacak Sakaryaspor’a moral ziyaretinde bulunuldu. Rüstemler Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakulluçu,Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve SESOB Başkanı Hasan Alişan da yer aldı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Ligin ilk maçından bu yana sahada büyük bir mücadele izliyoruz. Sakaryaspor’a, o formaya yakışan bir takım görmek bizi daha da mutlu ediyor. Biz size inanıyor ve güveniyoruz. İnşallah Pazar günü galibiyetlere bir yenisini ekleyecek, ligde yolumuza kayıpsız devam edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın