Arifiye Semerciler Mahallesinde yapılan Sosyal Tesis Binası tamamlandı…

Çok yakında hizmete giriyor…Arifiye Semerciler Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine, Arifiye Belediyesi tarafından yaptırılan sosyal tesis binası tamamlandı. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Semerciler Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın ve muhtarımızın talebi ile; Semerciler Mahallesinde yaptığımız 340 m² kapalı alana sahip iki katlı Sosyal Tesis Binası inşaatı tamamlandı. İhalesi 28.04.2016 tarihinde olan, yapımını Papatya Dış Ticaret Ltd. […]

 Arifiye Semerciler Mahallesinde yapılan Sosyal Tesis Binası tamamlandı…

22.11.2016 - 12:05

Güncelleme : 22.11.2016 - 12:05

Çok yakında hizmete giriyor…Arifiye Semerciler Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine, Arifiye Belediyesi tarafından yaptırılan sosyal tesis binası tamamlandı.
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Semerciler Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın ve muhtarımızın talebi ile; Semerciler Mahallesinde yaptığımız 340 m² kapalı alana sahip iki katlı Sosyal Tesis Binası inşaatı tamamlandı. İhalesi 28.04.2016 tarihinde olan, yapımını Papatya Dış Ticaret Ltd. Şti firmasının üstlendiği ve 287 Bin Türk Lirasına mal olan Sosyal Tesis binamızın alt katında; kafeterya, muhtarlık odası, market ve üst katında Mahalle sakinlerine yönelik düzenlenecek Halk Eğitim ve Samek kurslarının yapılacağı çok amaçlı bir salon bulunuyor. Kısa bir süre içerisinde hizmete girecek olan Sosyal Tesis Binamız, Semerciler Mahallesi sakinlerine hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

semercilertesis-03s semercilertesis-04sphoca_thumb_l_baskan20

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın