Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Akademi’de başvurular açıklandı

Akademi’de başvurular açıklandı
  • 26.11.2016
  • 1.661 kez okundu
Reklam

Büyükşehir Akademi yeni dönem eğitimlerinde açılan 11 derse katılacak öğrenciler ilan edildi. Başvuruların ardından derslerin hocaları, başvuru formlarındaki ‘derse katılma amacınız’ bölümlerine göre derslere katılacak öğrencileri belirledi. Büyükşehir Akademi derslerine katılmaya hak kazanan isimler şu şekildedir:

Yazarlık Atölyesi / A. Ali Ural
İlk Ders: 28 Kasım Pazartesi – 18.00- 21.00
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (61);

Hilal Abay
Emine Demirci
Tunahan Dertli
İshak Aydıncı
Nevzat Sazak
Rabia Ebru Arslan
Zeynep Banu Şaşmaz
Yüksel Karahan
Semanur Budak
Betül Bayrak
Abdülkadir Pala
Fatma Çelik
İrem Ortaçlı
Zehranur Aydın
Dilara Karaca
Hatice Bekrek
Aslıhan Karadağ
Şeyma Yıldırır
Şeymanur Yılmaz
Muhammed Makara
Samet Ateş
Fatih Şahin
Nur Seda Uçar
Esma Çetin
Hülya Afacan
Halil Emre Serenli
Duygu Ceyhan
Hatice İlay Karaoğlu
Merve Tetik
Zehra Denksiz
Işılay Karslı
Okay Geçener
Betül Osmanoğlu
Berna Kahraman
Erva Nalbantoğlu
Gizem Tunçal
Zehra Duras
Mikail Yağız
Erkan Terzi
Mahmut Üçtaş
Cemil Emre Şeker
Oğuz Gürdağcık
Yasemin Çelik
Sencer Cebeci
Ümran Ulus
Manolya Bostancı
Mahmut Ekrem Acar
Melek Oral
Muhammet Furkan Asan
Nurbanu Encü
Mehmet Semih Çiğdem
Yasin Coşğun
Görkem Evcin
Begüm Önder
Kübra Süsam
Harun Çaltıkoğlu
Hayrunnisa Kaşıkçı
Sude Kasımoğlu
İlayda Oylum Güleryüz
Nino Tsintsadze
Timuçin İhtiyar

Yedekler (8 Yedek)
Furkan İkiz
Şule Yıldırım
Nihan Sağlam
Yunus Arı
Burcu Özpilavcı
Tuğçe Köken
Reyhan Rumeysa ŞANLIALP
Fatih Sert

Modern Edebiyat ve Bilgelik / Sadık Yalsızuçanlar
İlk Ders: 28 Kasım Pazartesi – 18.00- 21.00
Yer: Sakarya Sanat Galerisi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (39);

Oğuzhan Öztürk
Ezgi Öztürk
Hatice kılıç
Şule Bağcıoğlu
Kadriye Gün
Çiğdem Tekin
Emel Demirel
Yesemin Yıldız
Serpil Kendir
Bilal Enes Özensel
Fazilet BİRLİK
Nuran Balcı
Arzu şen
Ayşe Bahar Aysu
Musap Kocabay
İbrahim Özcan
Buşra Kaya
Hülya Özpınar
Hilal Yıldırım
Mevlüde Usta
Yunus Emre Çakıcı
Muhammet Yılmaz
Kübra Keskendir
Ubeydullah Karakaş
Zeynep Yıldız
Gürsel Öztürk
Gülnihal Çakmak
Esra Doyaroğlu
Kader Altan
Kubilay Karatoprak
Yusuf Çetinadam
Medihan Polat
Pınar Elif Çoturoğlu
Fatma Ülkü Gazovalı
Nursen Gümüş
İpeknaz İmral
Manolya Bostancı
Delil Öncü
Mihriban Damlıbağ

İslam Felsefesi Seminerleri / Yrd. Doç. Dr. İbrahim Halil Üçer
İlk Ders: 28 Kasım Pazartesi – 18.00- 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (59);

Muhammed Salim İnce
Sacit Beyenal
Gökçe Ece Karakaş
Uğur Haşimoğlu
Betül Akar
Sümeyye Başar
Ülkü Bağcıoğlu
Zeynep Çelik
Ayşe Kasımoğlu Şirin
Şeyma Albar
Sümeyra Ökdem
Betül Mumcu
Eda Emecen
Serpil Deniz
Veysel Ersüz
Hatice Büşra Koçak
İsmail Koçak
Sueda Nur Çokadar
Ayşe Kaya
Büşra Keskendir
Havva Ferizat Hira
Nurdan Özkan
Azime Avcı
Şeyma Ferşatoğlu
Serdar Çoruh
Merve Tetik
Esma Nur Maden Karaca
İbrahim Karaca
Ayşenur Usta
Sümeyra Yumak
Rümeysa Çelikli
Zeynep Taşan
Alp Eren Demir
Merve Bayram
Şebnem Cerrah
Seher Aslan
Hatice Turel
Mihriban Durmuş
Zahide Gültekin
Mehtap Yıldırım
Münevver Karakuş
Fatih karakuş
Mustafa Oğuz Kaldur
Şūkran Şensözen
Hatice Çelik
Sena Yılmaz
Cemile İffet Şahin
Esra Özcan
Medine Gündüz
Hatice Gamze Yaman
Medine Gündüz
Emel Yılmaz
Fikriye Cinci
Mustafa Enes Tayyib Güldür
Emre Genç
Merve Basılkan
Ahmet Faruk Yolcu
Sima Gökbulut
Sena Sarıtoptak

Divan-ı Hikmet Okumaları / Prof. Dr. Necdet Tosun
İlk Ders: 29 Kasım Salı – 18.00- 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (28);

Şule Bağcıoğlu
Burse Çimen
Meltem Varol
Faruk Varol
Bilal Enes Özensel
Zümra Yıldırım
Abdülkerim Yıldırım
Fazilet Birlik
Eda Emecen Şahin
Büşra Altmışdört
Hüsnâ Gülay Kesik
Gizem Ayaz
Zeliha Altmışdört
Esranur Özbakır
Fikret Uluç
Nagehan Avcı
Ahmet Afacan
Münevver Karakuş
Fatih Karakuş
Faruk Türk
Muhammet Furkan Asan
Recep Emrah Güner
Hasan Büyük
Ozan Can Gümüş
Nursen Gümüş
Gülbeyaz Öztokay
Betül genç
Zeynep Gülsoy

İslam Dünyasında Dini Hareketler / Yrd. Doç. Dr. Abdullah İnce
İlk Ders: 29 Kasım Salı – 19.00- 21.00
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (46);

Yusuf Ertuğrul Erdem
Elif Arslan
Zeynep çelik
Berna Elturan
Meryem Bedir
İlayda Tunca
Fatma Gökalp
Fatma Kulluoglu
Yasemin Gökçe
Ahmet Sancaktar
Esra Dikmen
Serpil Deniz
Berna Bakırkaya
Emine İncecik
Recep Çelik
Fadime Kaya
Furkan Öztürk
Hatice Dağ
Muhammet Yılmaz
Murat Demir
Tuğba Solucatutan
Betül Çetin
Rümeysa Çelikli
Seda Özbudak
Sümeyye Sevinç
Hatice Gamze Yaman
Yunus Çelik
Zahide Gültekin
Reyhan Rumeysa Şanlıalp
Elif Kader
Barış Okay
Meral Oruç
Ömer Faruk Özcan
Kevser Akkaya
Afife Başkavak
Beyzanur Cirit
Mustafa Enes Tayyib Güldür
Amine Zühre Çolak
Şehri Şensoy
Merve Basılkan
Sima Gökbulut
Saliha İbiş
Asiye Şefika Sümeyye Kapusuz
Damla Güler
Merve Keleş
Duygu Güler

Osmanlı Söyleşileri / Prof. Dr. A. Teyfur Erdoğdu
İlk Ders: 30 Kasım Çarşamba – 18.00- 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (75);

Nurdan Karasu
Şule Yıldırım
Şeyma Meryem Başak
Tuğba Başar
Muhammet Enes Şahin
Şeyma Dikmen
Faruk Türk
Emine Begüm Hatipoğlu
Tuğba Erultunca
Hatice Kılıç
Nagehan Avcı
Şilan Salbaş
Selva Bayrak
Hüseyin Hasekioğlu
Beyza Tekin
Fatma Bağ
Büşra Süfürücü
Hatice Kübra Süfürücü
Furkan Arif Ergi
Aylin Serbest
Zümre Yıldırım
Abdülkerim Yıldırım
Berna Elturan
Fazilet Birlik
Fatmanur Kaba
Recep Çelik
Hülya Yılmaz
Ayşe Fasal
İlayda Tunca
Ayşenur Delipoyraz
Ahmet Saraçoğlu
Işılay Karslı
Emine Gümüş
Alp Eren Demir
Ubeydullah Karakaş
Kuaybe Nagehan Özder
Mikail Yağız
Duygu Cansızoğlu
Yelda Dirin
Nagehan Avcı
Hakan Özcan
Rabia Sağlık
Beyza Kesgin
Başak Terzi
Furkan Sarı
Tuba Apak
Rumeysa Durmaz
Çağrı Akyüz
Esra Akyüz;
Elif Masalcı
Afife Başkavak
Mahmut Ekrem Acar
Meral Oruç
Beyzanur Akça
Miray Çoban
Adem Köse
Maşide Katar
Zühal Oruç
Arife Karagöz
Kübra Süsam
Sevde Betül Demir
Rümeysa Kırdar
Ayşe Ataman
Sümeyra Gülel
Melike Mazot
Elif Okuroğlu
Hatice İzli
Tarık Ahmet Moldur
Merve Serdar
Rabia Salur
Duygu Yalçın
Saliha İbiş
Hülya Önder
Naz Epözdemir
Şehri Şensoy

Yedek (7 Yedek)
Yılmaz Sunman
Yasin Arap
Hüseyin Hasekioğlu
Seyfullah Şimşek
Volkan Üstkaya
Yunus Emre Çakıcı
Barış Okay

Futbol Sosyolojisi Seminerleri / Erdal Hoş
İlk Ders: 1 Aralık Perşembe – 18.00 – 20.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (63);

Bertaç Cihan
Bilal Yusuf Ertürk
Fatih Erdem Ersoy
Recep Erciyes
Furkan Karaman
Ziyauddin Demirci
Serdar Çoruh
Ertuğrul Karadağ
Ömer Remzi Koçak
Hüseyin Ünal Albayrak
Kaan Çınar
Erman Fehmi Kayan
Abdülkadir Abdullah
Muhammet Musab Kul
Tansu Erdil
Ahmet Ufuk Tarım
Ayberk Ulutoprak
Hakan İdiloğlu
Burcu Gürel
Ömer Miran Bayral
Şemsettin Demirci
Mehmet Yılmaz
Emine Karslı
Burak Karslı
Mustafa Fatih Yiğit Arman
Bahtiyar Memiş
Gökhan Çakmak
Yılmaz Kalk
Akın Sayıl
İlhan Sütlü
İrşad Ali Erken
Emre Kılıçaslan
Erdem Cansız
Abdullah Taha Bosna
Onur Narin
Faruk Aksu
Ercan Konuklar
Sadiye Yıldırım
Furkan Uzun
Murat Çolak
Yiğitcan Sevim
Cemil Yıldırım
Soner Emanet
Abdullah Can Tutar
Halit Alkız
Ömer Faruk Soydan
Emrah Öztürk
Emel Dirik
Furkan Kızılkoca
Enes Engin Dereli
Yasin Coşğun
Nurdan Karasu
Furkan İyem
Mehmet Altın
Erol Girişken
Hasan Kaya
Eren Akyol
Hayati Özsipahi
Fırat Coşkun
Ahmet Yıldız
Samet Işık
Tarık Sakın
Arif Ayırkan

Mesnevi Okumaları / Yrd. Doç. Dr. Sezai Küçük
İlk Ders: 1 Aralık Perşembe – 18.00- 21.00
Yer: Kültür ve Sosyal İşler Dairesi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (38);

Hatice Kübra Süfürücü
Fatma Olgun
Neslihan Akçakoca
Emine Ok
Fatma Bağ
Emel Demirel
Sibel Demirel
Meryem Bedir
Yasemin Gökçe
Melike Yeşilova
Emine İncecik
Faik Kıvanç
Gülfiye Hozman
Azime Avcı
Esma Nur Piştofoğlu
Sümeyye Emuce
Merve Çiftçi
Necla Akdağ
Firdevs Gökgöz
Kuaybe Nagehan Özder
Özge Karamuk
Emine doğru
Mehtap Yıldırım
Necla Akdağ
Elif Sarı
Ayşe Betül Gökdemir
Sümeyra Yumak
Şevval Tekbaş
Hilal Gedik
Rabia Arslan
Leyla Demir
Ozan Can Gümüş
Sümeyye Ünsal Kacmaz
Şükran Şensözen
Tarık Dinç
Sinan Can Kılıç
Zeynep Korkmaz
Betül Nas

Sinema Okur-Yazarlığı Atölyesi / Enver Gülşen
İlk Ders: 2 Aralık Cuma – 18.00 – 21.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (76);

Elif Turpçu
Yunus Arı
Abdulkadir Pala
Ahmet Faruk Arslan
Ayşenur Demir
Kenan Kasırga
Yasemin Yıldız
İrem Ortaçlı
Ayşe Bahar Aysu
Esra Dikmen
Talip Karaman
Mutlu Ünlü
Muhammed Makara
Murat Beyaz
Numan Umut Çiçek
Fatih Şahin
Adil Kimettü
Uğur Fevzi Günal
Bahar Saner
Ahmet Özcan
Melisa Nur İrgin
Okan Geçener
Hüseyin Ünal Albayrak
Enes Çalış
Sedef Açıkgöz
Ayşe Şüheda Zelyurt
Murat Salih Demirkır
Merve Çevik
Ezgi Coşkun
Betül Yuca
Buse İr
Gizem Tunçal
Derya Barut
Yeşim Çomak
Yahya Beyatlı
Bahtiyar Arslan
Ahmet Kavi
Adem Duran
Şebnem Cerrah
Talha Çelen
Muhsin Arap
Abdülehat Özdemir
Tuba Tünay
Esra Doyaroğlu
Nuray Ay
Nuray Budak
Özge Umre
Adem Şentürk
Soner Salih Karaova
Beyzanur Akça
Ceren İzay Peylivanoğlu
Enes Engin Dereli
Şule Engin
İsmail Açıkyol
Beyza Çakmak
Nuray Büyük
Muhammed Bayar
Fatih Sert
Begüm Önder
Emre Özel
Tufan Ağırkaya
Kübra Timur
Deniz Canyiğit
Murat Ergin
Dilruba Eda Babayiğit
Ayşenur Usta
İbrahim Ağcı
Zeynep Ziyade Özacar
İrem Atıcı
Emre Öz
Nino Tsintsadze
Erdi Öz
Sena Hümeyra Tarhan
M. Zahit Akkaya
Şeyma Nur Akçay
Ahmet Oğuzcan Özmen

Yedek (4 Yedek)
Emre Pehlivan
İrfan Çalışkan
Tamer Demiroğlu
Yusuf Pırıldar

Şairlerle Şiir Söyleşileri / Zeynep Arkan
İlk Ders: 3 Aralık Cumartesi – 14.00 – 16.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (65);

Elif Turpçu
Hilal Abay
Şeyma Meryem Başak
Hatice Kılıç
Tunahan Dertli
Rabia Ebru Arslan
Soner Ağdaş
Mehmet Köse
Beytullah Önce
Aylin Serbest
Zeynep Yücetaş
Fazilet Birlik
Neslihan Turgut
Dilara Öztürk
Halit Güder
Ömer Gürsoy
Şeymanur Yılmaz
Fadime Kaya
Murat Beyaz
Melike Bektaş
Ayfige Boz
Hülya Afacan
Mustafa Ateş
Emine Zozan Kaya
Hülya Atabey
Sena İrim
Betül Osmanoğlu
Melike Zülâl Yılmaz
Şeyma Nur KAPTAN
Ubeydullah Karakaş
Ümran Ulus
Güzin Durmaz
Kadir Arslan
Aleyna Büyükakyüz
Esma Kılıç
Şebnem Cerrah
Sümeyye Sevinç
Medine Gündüz
Seher Aslan
Merve Sevindim
Sefa Dolaş
Derya Akkaya
Zuhal Aslan
Muhammed Akif Müftüoğlu
Teslime Esma Özel
Şeyma Nalcı
Ayşe Nuray Yazıcı
Adil Huzeyfe Kaplan
Ahmet Tahsin Fırat
Hilal Gedik
Fatma Ülkü Gazovalı
Özlem Parlak
Pelin Elif Ersoy
Ülkü Bağcıoğlu
Hilal Dayal
Ferziye Motur
İbrahim Dağcı
İshak Aydıncı
Kadir Arslan
Fatma Şentürk
Mine Berberoğlu
Selim Tokgöz
Melike Gülcü
Murat Ergin

Her Şehir Bir Tarih: Yerinde Tarih Söyleşileri / Doç. Dr. Haşim Şahin
İlk Ders: 3 Aralık Cumartesi – 16.00 – 19.00
Yer: Ofis Sanat Merkezi
Derse Kabul Edilen Öğrenciler (61);

Merve Özer
Huri Melek Cebeci
Ayşe Berre Pir
Sevda Nur Doğru
Havva Ferizat Hira
Tuğba Başar
Esra Miraç Domur
Hatice Sarıbal
Esranur Özbakır
Seyhan Atak
Sevdagül Baylıcı
Melike Uyaroğlu
Sena Özge Özdemir
Eren Yılmaz
Sümeyye Çelik
Tansu Köybaşı
Arife Karagöz
Faruk Türk
Şeyma Dikmen
Seda Zengin
Esra Karakuş
Tuğba Erultunca
Cabir Karakaş
Nagehan Avcı
Ayşenur Yılmaz
Recephan Esen
Senanur Açıkgöz
Ahmet Kiremitçioğlu
Elif Yasemin Çetin
Miray Şevval Demircioğlu
Pınar Özcan
Onur Karataş
Eyüp Yılmaz
Zeynep Banu Yaman
Zeynep Yücetaş
Büşra Mancar
Ebru Nur Türe
Hayrun Nisa Yücel
Bilal Enes Özensel
Oğuzhan Öztürk
Esra Yıldız
Gözde Bez
Fatma Küllüoğlu
Halime Yılmaz
Nuran Balcı
Betül Kayahan
Arzu Şen
Mustafa Talha Savaş
Esmanur Söğüt
Arzu Kepoğlu
Amine Zühre Çolak
Selin Kayaoğlu
Mücahid İlhan
Ervanur Ayhan
Yasemin Kalyoncu
Havva Aydemir
Zehra Balsüzen
Ayşe Ataman
Hazel Işılgan
Büşra Çiftçi
Emel Demirel

Yedekler (12 Yedek)
Esma Kılıç
Arzu Durhan
Seher Yıldırım
Betül Mumcu
Nurdan Açıkgöz
Melike İnanlı
Elif Yağcı
Seda Akgül
Şevval Akalın
Faruk Karadağ
Şaban Onur Ay
Yasin Satır

Etiketler: /

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz  23 Haziran seçimleri ile ilgili değerlendirmelerini...
Yüzme Yarışları Nefes Kesti
Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Vize ve 13+ Yaş Baraj Müsabakaları sona erdi....
Ganalı iş adamları SATSO’daydı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Uluslararası ticaretin gün geçtikçe daha da önemli olduğu ve uluslararası pazarlarda rekabetin giderek arttığı günümüz...
AÇMALARDA SERGİ AÇILDI
Arifiye Halk eğitim Merkeinin Açmalarda açmış olduğu giyim kursunun yılsonu sergisi bugün düzenlenen törenle açlışı yapıldı. Sergi açılışına katılan Arifiye...
Judoda Kurtuluş Sevinci
Sakarya Spor Salonunda düzenlenen 15 İlden 470 sporcunun katıldığı 21 Haziran İllerarası Kurtuluş Kupası Judo Turnuvası sona erdi. Geçtiğimiz hafta...
Yeni sistemle koku sorunu tarih oldu
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karaman Atıksu Arıtma Tesisi ve üç terfi merkezine kurulan koku giderim sistemlerinin devreye alındığını açıkladı....
Vali Nayir SAMİKOP 2. Olağan Genel Kuruluna Katıldı
Vali Ahmet Hamdi Nayir, kısa adı SAMİKOP olan Sınırlı Sorumlu Sakarya Mobilya İmalatçıları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin 2. Olağan...
Sakaryaspor başkansız kaldı
Sakaryaspor’un Rüstemler’de gerçekleştirilen kongresinde şok gelişme yaşandı. Açık oylama tartışması üzerine İbrahim Nalbant listesini divandan alarak adaylıktan çekildi.  Daha sonra...
“Sapanca daha güzel olacak”
Sapanca’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 98.’nci yıldönümü dolayısıyla Sapanca Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, “Biz; Sapanca’nın şehrimizin nadide bir köşesi,...
SAMEK yılsonu genel sergisi Donatım Park’ta
Büyükşehir Belediyesi SAMEK Yılsonu Genel Sergisi ve 2018-2019 eğitim dönemi kapanış programı 25 Haziran Salı günü Donatım Park’ta gerçekleştirilecek. Programda...
Selçuklu Ocakları, Arifiye İlçe Başkanlığına Ahmet Gümüş atandı.
Genel Merkezi Sakarya’da bulunan Selçuklu Ocakları, Arifiye İlçe Başkanlığına Ahmet Gümüş’ü Atadı. Gümüş ; Çıkmış olduğumuz bu yolda başta Selçuklu Ocakları...
SeTPZ-Sakarya eTwinning Tematik Paylaşım Zirvesi büyük ilgi gördü.
Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bir topluluk olan eTwinning Pltaformu ve Projeleri ile ilgili farkındalık düzeyini artırmak, ilimizde kalite etiketi almış...
Ak Parti Arifiye İlçeden Hayırlı Olsun Ziyareti
Ak Parti Arifiye İlçe teşkilatı Büyükşehir Spor Şube Müdürlüğüne atanan Davut Cengiz’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek başarı dilekleri ile tebrik...
Dev Kahramanmaraş dondurmalı açılış
Kahramanmaraş’ın büyük dondurma firmaları arasında yer alan ve 1960 yılından beri hizmet veren Alpedo, Sakarya’nın Serdivan ilçesindeki yeni şube, Sakarya...
Halit Molla Vatanını Sevenlerce 2. Kez Anıldı
İstiklal Harbi kahramanı Halit Molla ve silah arkadaşları, Adapazarı’nın düşman işgali’nden kurtuluşunun 98. yıldönümünde mezarı başında düzenlenen törenle anıldı. Kendisine...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ