2017 TAKVİMİNDE FOTOĞRAFINIZ YER ALABİLİR

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, kuruma ait 2017 masa takvimlerinde kullanılacak fotoğraflar için Sakaryalılara çağrıda bulunularak, “Vatandaşlarımız kendilerine ait en fazla 5 adet fotoğrafı medyatanitim@sakarya.com.tr adresine göndererek 2017 takvimlerinin oluşturulmasına katkıda bulunabilirler” denildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Sakarya Büyükşehir Belediyesinin 2017 masa takvimi için tasarım çalışması başladı. Bu kapsamda vatandaşlarımız kendilerine […]

 2017 TAKVİMİNDE FOTOĞRAFINIZ YER ALABİLİR

06.12.2016 - 15:33

Güncelleme : 06.12.2016 - 15:33

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, kuruma ait 2017 masa takvimlerinde kullanılacak fotoğraflar için Sakaryalılara çağrıda bulunularak, “Vatandaşlarımız kendilerine ait en fazla 5 adet fotoğrafı medyatanitim@sakarya.com.tr adresine göndererek 2017 takvimlerinin oluşturulmasına katkıda bulunabilirler” denildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Sakarya Büyükşehir Belediyesinin 2017 masa takvimi için tasarım çalışması başladı. Bu kapsamda vatandaşlarımız kendilerine ait en fazla 5 adet fotoğrafı medyatanitim@sakarya.com.tr adresine göndererek 2017 takvimlerinin oluşturulmasına katkıda bulunabilirler. Ad-soyad ve fotoğrafın nerede çekildiğini belirten kısa bilgi notunun yer almasının yeterli olacağı dosyalar internet ortamında 7 Aralık Çarşamba günü saat 17.00’a kadar tarafımıza ulaştırılabilir. Tüm hemşerilerimizin Sakarya temalı fotoğraflarını beklediğimizi belirtir; şimdiden destek için teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Gönderilecek fotoğraflar için aranan şartlar ise şu şekilde:
* En fazla 5 adet fotoğrafla yeni yıl takviminin yapımına katkıda bulunulabilir
* Fotoğraflar jpg/jpeg formatında olmalıdır
* Çözünürlük için aranan şart 300 dpi’dir
* Fotoğraflar 12 sıkıştırma kalitesinde kaydedilmelidir
* Dosyanın boyutu en az 2 MB olmalıdır
* Ayrıntılı bilgi için yine medyatanitim@sakarya.com.tr adresine ulaşılabilir

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın