SASKİ hizmet kalitesini arttırıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, kurum içi eğitim programlarını sürdürüyor. Bu kapsamda son olarak İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, SASKİ Şube Müdürleri’ne Protokol ve Kurumsal İmaj eğitimi verildi. Daha iyi hizmet Gerçekleştirilen eğitimle ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim’ ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize […]

 SASKİ hizmet kalitesini arttırıyor

06.12.2016 - 18:13

Güncelleme : 06.12.2016 - 18:13

hizmett11

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, kurum içi eğitim programlarını sürdürüyor. Bu kapsamda son olarak İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, SASKİ Şube Müdürleri’ne Protokol ve Kurumsal İmaj eğitimi verildi.

Daha iyi hizmet

Gerçekleştirilen eğitimle ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, “Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim’ ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize devam ediyoruz. Bunlardan biri de imaj eğitimleri. Vatandaşlarımızla birebir iletişim halinde olan bir kurumuz. Bir kurumu temsil etmenin gereği olarak da giyim kuşamımıza, konuşmamıza, jest ve mimiklerimize çok dikkat etmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Herşey bir bütün

Belik, “Hem dış görünüşümüz, hem jest ve mimiklerimiz hem konuşma tarzımız, insanlara yaklaşımımız gerçekten önemli. Bunlarla birlikte düşüncelerimiz, zihniyetimiz, dünyaya bakışımız, yaşam tarzımız hepsi bir bütün. Kurum içerisinde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle hizmet kalitemizi daha da arttırıyoruz. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına eğitim çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın