Mardin’li Eğitimcilerden Arifiye’ye Anlamlı Ziyaret

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün davetlisi olarak ilimize gelen Mardin İl Milli Eğitim yöneticileri, Şehit Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün Arifiye’de oturan ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Şehit Kaymakamın bölgelerinde çok sevildiğini, Derik ilçesi ve burada yaşayan vatandaşlar için önemli projeler geliştirdiğini anlatan Mardin’li eğitimciler, vatanımızın bütünlüğü için canını feda eden Kaymakam Safitürk’ü hiçbir zaman unutmayacaklarını […]

 Mardin’li Eğitimcilerden Arifiye’ye Anlamlı Ziyaret

12.12.2016 - 12:10

Güncelleme : 12.12.2016 - 12:17

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün davetlisi olarak ilimize gelen Mardin İl Milli Eğitim yöneticileri, Şehit Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün Arifiye’de oturan ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Şehit Kaymakamın bölgelerinde çok sevildiğini, Derik ilçesi ve burada yaşayan vatandaşlar için önemli projeler geliştirdiğini anlatan Mardin’li eğitimciler, vatanımızın bütünlüğü için canını feda eden Kaymakam Safitürk’ü hiçbir zaman unutmayacaklarını belirttiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, misafir Mardin İl Milli Eğitim yöneticileri ve Sakarya Milli Eğitim yöneticilerinin katıldığı taziye ziyaretinde Kur’an-ı Kerim okundu, dualar yapıldı. Taziye evindeki ziyarette ayrıca, Mardin’li öğrenciler tarafından Şehit Kaymakamımızın ruhuna indirilen 200 adet hatimin duası da yapıldı.

Mardin’li eğitimcilerin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade eden Şehit Kaymakamımızın babası Asım Safitürk, en küçük oğlu Muhammed Fatih’in vatan uğruna şehit olduğunu belirterek “Oğlumu şehadete ulaştıranları Allah’a havale ediyorum. Allah, vatanımıza ve milletimize yardım eylesin. Allah, terörü destekleyenleri kendi başlarına bela etsin.” dedi.
mardinli-egitimcilerden-anlamli-ziyaret-1 mardinli-egitimcilerden-anlamli-ziyaret-2 mardinli-egitimcilerden-anlamli-ziyaret-3 mardinli-egitimcilerden-anlamli-ziyaret-4 mardinli-egitimcilerden-anlamli-ziyaret-5

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın