”Şehrimiz için en iyisini yapmak bizim en büyük görevimiz”

Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısının ardından oturumu takip eden Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İki partinin yer aldığı Büyükşehir Meclisimizde her zaman şeffaflığı gözetiriz. Biz yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Şehrimiz için en iyisini yapmak bizim en büyük görevimiz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, […]

 ”Şehrimiz için en iyisini yapmak bizim en büyük görevimiz”

12.12.2016 - 19:08

Güncelleme : 12.12.2016 - 19:08

15356648_1292957587392791_2492137743195555634_n

Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısının ardından oturumu takip eden Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İki partinin yer aldığı Büyükşehir Meclisimizde her zaman şeffaflığı gözetiriz. Biz yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Şehrimiz için en iyisini yapmak bizim en büyük görevimiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısının ardından oturumu takip eden Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencileri ile bir araya geldi. Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen görüşmede Başkan Toçoğlu meclisin yapısı ve işleyişi hakkında üniversite öğrencilerine bilgiler verdi.

Halka ulaşmanın en kolay yolu
Millete hizmet etmenin yolunun siyasetten geçtiğini ifade eden Başkan Toçoğlu, “Kendinizi her fırsat geliştirin ve siyasete girin. İnsanlara en kolay hizmet etmenin yolu siyasettir. Siyaset güzeldir. Siyasetten uzak olmayın. Sizler gibi okuyan ve kendini geliştiren siyasetçilere ihtiyacımız var. Siyaset büyük ölçüde kendini yetiştirme meselesidir” diye konuştu.

En iyi hizmet
Toplantıda meclisin işleyişiyle ilgili öğrencilerin sorularını da cevaplayan Başkan Toçoğlu, “İki partinin yer aldığı Büyükşehir Meclisimizde her zaman şeffaflığı gözetiriz. Partileri grup sözcüleri bulunuyor. Maddeler komisyonlarda meclis üyeleri tarafından görüşülüyor. Biz yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Şehrimiz için en iyisini yapmak bizim en büyük görevimiz. Emanetçisi olduğumuz bu şehre birlikte en iyi hizmeti getirmeliyiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın