SGB BAŞKANI AYDINTEPE’DEN HAİN TERÖR SALDIRISINA KINAMA

Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe  yaptığı açıklama ile İstanbul’da düzenlenen terör saldırısını kınadı. Aydıntepe:”Geçen hafta İstanbul Beşiktaş’ta patlattıkları bombalarla fidan gibi vatan evlatlarını şehit eden teröristler ve onları bu kanlı eyleme azmettirenler şunu bilmeliler ki, bu millet böyle kalleş ve kahpe tuzaklarla yılmaz, yılmadı ve yılmayacak; o canilere cezalarını en şiddetli şekilde verecektir. Bu […]

 SGB BAŞKANI AYDINTEPE’DEN HAİN TERÖR SALDIRISINA KINAMA

12.12.2016 - 16:27

Güncelleme : 12.12.2016 - 16:27

Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe  yaptığı açıklama ile İstanbul’da düzenlenen terör saldırısını kınadı.
Aydıntepe:”Geçen hafta İstanbul Beşiktaş’ta patlattıkları bombalarla fidan gibi vatan evlatlarını şehit eden teröristler ve onları bu kanlı eyleme azmettirenler şunu bilmeliler ki, bu millet böyle kalleş ve kahpe tuzaklarla yılmaz, yılmadı ve yılmayacak; o canilere cezalarını en şiddetli şekilde verecektir. Bu süre uzun olmayacak zira karanlığın aydınlığa dönüşeceği günler yakın. Bilinir ki zulüm zevale dönüşünce sonu gelir tez elden.

Ülkemizde yaşanan olaylar böyle olduğunu gösterir izler taşıyor.

Terör saldırısını şiddetle kınıyor; Milletimize ve şehit yakınlarımıza başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın