Hainlerin kökü kazınacak

İl Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulunan Başkan Toçoğlu, “Terör örgütlerine karşı devletimiz etkin bir mücadele ortaya koyuyor. Er ya da geç bu hainlerin kökü kazınacaktır. Kimse bu millete diz çöktüremez” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, haftasonu İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain terör saldırısının ardından İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’na taziye ziyaretinde bulundu. İl Emniyet […]

 Hainlerin kökü kazınacak

13.12.2016 - 17:44

Güncelleme : 13.12.2016 - 17:44

İl Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulunan Başkan Toçoğlu, “Terör örgütlerine karşı devletimiz etkin bir mücadele ortaya koyuyor. Er ya da geç bu hainlerin kökü kazınacaktır. Kimse bu millete diz çöktüremez” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, haftasonu İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain terör saldırısının ardından İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’na taziye ziyaretinde bulundu. İl Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ziyarete Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli de eşlik etti.

Bu millet diz çökmez
Başkan Zeki Toçoğlu, “Hain terör saldırısında şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. İnşallah milletimizin dik duruşuyla bu belayı başımızdan def edeceğiz. Terör örgütlerine karşı devletimiz etkin bir mücadele ortaya koyuyor. Er ya da geç bu hainlerin kökü kazınacaktır. Şunu bir kez daha ifade etmek istiyorum; kimse bu millete diz çöktüremez” diye konuştu. Başkan Toçoğlu, emniyet teşkilatı ile işbirliği içerisinde olmaya her zaman devam edeceklerini de yineledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın