İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TANIŞMATOPLANTISI

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR başkanlığında, ilçe şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile müdürler kurulu toplantısı yapıldı. Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bugün Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR başkanlığında, ilçe şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile müdürler kurulu toplantısı yapıldı. Okul müdürleriyle tanışıp okullar hakkında bilgi alan […]

 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TANIŞMATOPLANTISI

13.12.2016 - 14:16

Güncelleme : 13.12.2016 - 14:16

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR başkanlığında, ilçe şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile müdürler kurulu toplantısı yapıldı.

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bugün Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR başkanlığında, ilçe şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile müdürler kurulu toplantısı yapıldı. Okul müdürleriyle tanışıp okullar hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir,” okul ve kurumlarda birlik beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın önemine” değindi. Ayrıca toplantıda TEOG ve YGS başarısı hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

13110232_photo_20161213_103401

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın