Özel Güvenlik Görevlilerinden Halep’e Büyük Destek

Esentepe Mahallesi Serdivan da Bulunan KYK Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu Güvenlik Görevlisi Personelleri Halep de İşlenen İnsanlık Suçuna Sessiz Kalmadı.Özel Güvenlik Görevlilerinden Halepe Büyük Destek. Ozanlar da Bunan İlahiyat Fakültesinde Saat 11:00 de Gerçekleşen Kermeste Buluşan KYK Güvenlik Görevlileri Topladıkları Yardımı İHH Görevlilerine Teslim Ettiler. KYK Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu Güvenlik Görevlisi Personelleri […]

 Özel Güvenlik Görevlilerinden Halep’e Büyük Destek

15.12.2016 - 19:07

Güncelleme : 15.12.2016 - 19:07

Esentepe Mahallesi Serdivan da Bulunan KYK Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu Güvenlik Görevlisi Personelleri Halep de İşlenen İnsanlık Suçuna Sessiz Kalmadı.Özel Güvenlik Görevlilerinden Halepe Büyük Destek.

Ozanlar da Bunan İlahiyat Fakültesinde Saat 11:00 de Gerçekleşen Kermeste Buluşan KYK Güvenlik Görevlileri Topladıkları Yardımı İHH Görevlilerine Teslim Ettiler.

KYK Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu Güvenlik Görevlisi Personelleri Organizasyon Kapsamında İstanbul’dan Halep’e yola çıkan ekibi Sabahattin Zaim yurdumuzda ağırlayarak,birlikte Sabah Namazı kıldılar.

İl Müdürü Arif Özsoy”Halep’e yola çıkan görevli ekibi Sabahattin Zaim yurdumuzda ağırladık birlikte kahvaltı yaptık.Bu yolda bizimde bir katkımız olsun” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın