Ankara’da Rus büyükelçiye silahlı saldırı!

Ankara’da Rus büyükelçiye silahlı saldırı! Rusya’nın Ankara Büyükelçisine silahlı saldırı düzenlendi. Ağır yaralanan büyükelçi Andrey Karlov, hastaneye kaldırıldı.Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov, Çağdaş Sanatlar Merkezi’ndeki bir resim sergisinin açılışında konuşma yaptığı sırada silahlı saldırıya uğradı. Karlov’un saldırıda ağır yaralandığı belirtiliyor. Ayrıca Karlov ile birlikte 3 kişinin de yaralı olduğu bilgisi var.Bina içerisinden halen silah sesleri […]

 Ankara’da Rus büyükelçiye silahlı saldırı!

19.12.2016 - 19:25

Güncelleme : 19.12.2016 - 19:37

Ankara’da Rus büyükelçiye silahlı saldırı!
Rusya’nın Ankara Büyükelçisine silahlı saldırı düzenlendi. Ağır yaralanan büyükelçi Andrey Karlov, hastaneye kaldırıldı.Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov, Çağdaş Sanatlar Merkezi’ndeki bir resim sergisinin açılışında konuşma yaptığı sırada silahlı saldırıya uğradı.
Karlov’un saldırıda ağır yaralandığı belirtiliyor. Ayrıca Karlov ile birlikte 3 kişinin de yaralı olduğu bilgisi var.Bina içerisinden halen silah sesleri geldiği belirtiliyor. Saldırganın içeride olduğu ve polisle çatışmaya devam ettiği ifade ediliyor.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da az önce olayın yaşandığı bölgeye geldi.

Türkiye

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın