Çölyaklı Çocuklar İçin Kış Partisi

Engelsiz Kafe’de Çölyaklı Çocuklar İçin Kış Partisi düzenlendi.Glutensiz beslenen Çölyaklı Çocukların çölyak olmayan arkadaşlarını da beraberlerinde getirdikleri kış partisi eğlenceli ve renkli geçti. Sakarya Glutensiz Yaşam Derneği’nin ev sahipliği yaptığı gecenin renkleri; Sevimli palyaçolar, Gitar müzikleri ile Yahya Öztürk, Karadeniz müzikleri ile Oflu Kadir, İstanbul’dan gelerek geceyi güzelleştiren İlizyonist Sihirli Kuş Coco idi. Çeşitli yarışmaların […]

 Çölyaklı Çocuklar İçin Kış Partisi

22.12.2016 - 12:20

Güncelleme : 22.12.2016 - 12:20

Engelsiz Kafe’de Çölyaklı Çocuklar İçin Kış Partisi düzenlendi.Glutensiz beslenen Çölyaklı Çocukların çölyak olmayan arkadaşlarını da beraberlerinde getirdikleri kış partisi eğlenceli ve renkli geçti.

Sakarya Glutensiz Yaşam Derneği’nin ev sahipliği yaptığı gecenin renkleri; Sevimli palyaçolar, Gitar müzikleri ile Yahya Öztürk, Karadeniz müzikleri ile Oflu Kadir, İstanbul’dan gelerek geceyi güzelleştiren İlizyonist Sihirli Kuş Coco idi.

Çeşitli yarışmaların da düzenlendiği gecede kazanan talihlilerin ödülü By Döner’den Glutensiz menü oldu.

Engelsiz Kafe’de düzenlenen etkinlikle ilgili düşüncelerini paylaşan Sakarya Glutensiz Yaşam Derneği Başkan Yardımcısı Keyser Ergünyer; “Ailelerimiz çocuklarının mutluluğu için soğuk hava şartlarına rağmen tüm ilçelerden kalkıp geldiler, özellikle komşu il Düzce’den de misafirlerimiz vardı. Küçük yaşlarında yaptıkları zor diyetten, ürünlerine okul kantinlerinde ulaşamamaktan, market market dolaşmaktan dolayı çoğu mutsuz olan çocuklarımızın gülüşlerine tanık olmak mutluluklarına vesile olmak inanılmaz güzel bir duyguydu. Geceye katkılarından dolayı tüm gönüllüler ve özellikle de Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı Davut Yüce beyefendiye, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne, ilimize böyle bir mekan kazandırdıkları, böyle etkinliklere zeminler hazırladıkları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Glutensiz Yaşam Derneği, her ay “glutensiz yaşamla ilgili bilgilendirme ve toplumumuza duyarlılık sağlamak” amaçlı etkinliklerinin devam edeceğini bildirdi.

colyakli-cocuklara-kis-partisi-1 colyakli-cocuklara-kis-partisi-6 colyakli-cocuklara-kis-partisi-5 colyakli-cocuklara-kis-partisi-4 colyakli-cocuklara-kis-partisi-3 colyakli-cocuklara-kis-partisi-2

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın