Kaymakamımızdan 15 Temmuz Gazisine Ziyaret…

Kaymakamımız Adem YAZICI, İstanbul’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Darbe Girişimine direnirken yaralanan ve İlçemizde ikamet eden İsmail ÇELİK’i ziyaret etti. Ziyarette, Sayın Kaymakamımız Adem YAZICI’ya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, Arifiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan TANIL eşilik etti. İsmail ÇELİK; 15 Temmuz Akşamı olayları duyunca hemen darbe girişimine engel […]

 Kaymakamımızdan 15 Temmuz Gazisine Ziyaret…

22.12.2016 - 12:00

Güncelleme : 22.12.2016 - 12:01

Kaymakamımız Adem YAZICI, İstanbul’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Darbe Girişimine direnirken yaralanan ve İlçemizde ikamet eden İsmail ÇELİK’i ziyaret etti.

Ziyarette, Sayın Kaymakamımız Adem YAZICI’ya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, Arifiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan TANIL eşilik etti.

İsmail ÇELİK; 15 Temmuz Akşamı olayları duyunca hemen darbe girişimine engel olmak için Fatih İlçesinde sokağa çıktığını ve açılan ateş sonrası birçok insan gibi kendisinin de yaralandığını, yanında bir arkadaşının da şehit olduğunu vatanımız için her türlü fedakârlığa hazır olduğunu ifade etti.

Sayın Kaymakamımız, İsmail ÇELİK ve ailesine geçmiş olsun dileğinde bulundu ve Milli mücadelede korkusuzca canı pahasına kahramanlık örneği gösteren İsmail ÇELİK’e teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın