Okul Müdürlerine Konferans

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Artırma Projesi” kapsamında okul müdürlerine yönelik olarak “”İnsanı Yönetirken Eğitmek” ” konulu konferans düzenlendi. Eğitimci-Yazar Sait Çamlıca’nın konuşmacı olarak katıldığı konferans Resmi Daireler Kampüsü içerisindeki Valilik 4 Nolu Salonda yapıldı. Konferansa il milli eğitim yöneticileri, ilçe milli eğitim şube müdürleri ile merkez ilçelerin okul müdürleri […]

 Okul Müdürlerine Konferans

27.12.2016 - 12:21

Güncelleme : 27.12.2016 - 20:39

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Artırma Projesi” kapsamında okul müdürlerine yönelik olarak “”İnsanı Yönetirken Eğitmek” ” konulu konferans düzenlendi.

Eğitimci-Yazar Sait Çamlıca’nın konuşmacı olarak katıldığı konferans Resmi Daireler Kampüsü içerisindeki Valilik 4 Nolu Salonda yapıldı. Konferansa il milli eğitim yöneticileri, ilçe milli eğitim şube müdürleri ile merkez ilçelerin okul müdürleri katıldı.

Büyük beğeni gören konferansın sonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özkan, Yazar Sait Çamlıca’ya katkılarından dolayı teşekkür ederken, günün anısına bir hediye takdim etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından organize edilen konferansın sonunda Yazar Sait Çamlıca okul müdürlerine kitaplarını imzaladı.

konferans-1 konferans-3 konferans-4 konferans-5 konferans-7 konferans-8 konferans-9 konferans-10 konferans-11 konferans-12 konferans-13 konferans-14 konferans-15 konferans-16

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın