Vali Coş Cuma Namazı Sonrası Fidan Dikme Etkinliğine Katıldı

Vali Coş, bugün Cuma Namazı sonrası Orman Bölge Müdürlüğü ve 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarlığının birlikte düzenlediği fidan dikme etkinliğine de katıldı. Programa Vali Coş’un yanı sıra; Orman Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Yenikent Derneği Başkanı Fikri Aslan, Müftülük görevlileri ve vatandaşlar katıldı. […]

 Vali Coş Cuma Namazı Sonrası Fidan Dikme Etkinliğine Katıldı

30.12.2016 - 22:21

Güncelleme : 30.12.2016 - 22:21

32

Vali Coş, bugün Cuma Namazı sonrası Orman Bölge Müdürlüğü ve 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarlığının birlikte düzenlediği fidan dikme etkinliğine de katıldı. Programa Vali Coş’un yanı sıra; Orman Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Yenikent Derneği Başkanı Fikri Aslan, Müftülük görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Yeni yıla fidan dikerek girmek istediklerini ve 15 Temmuz Camili Mahallesi sakinlerine bahçelerine dikmeleri için yaklaşık 1500 adet fidan dağıtıldığını belirten Bölge Müdür Yardımcısı Belen ve Muhtar Özçelik, etkinliğe katılarak destek veren Vali Coş’a teşekkür ettiler.

Vatandaşlarla birlikte Cami avlusuna fidan diken Vali Coş, daha güzel bir çevre bilinci oluşturmak, daha sağlıklı bir ortamda yaşamak için yeşili korumamız ve çoğaltmamız gerektiğini belirterek etkinliği düzenleyenleri ve katılanları kutladığını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın