Kaymakamımız Adem YAZICI’dan Yeni Yıl Mesajı

2016 yılını geride bırakmış bulunuyoruz.Yeni bir yıla girerken insanlar arasındaki barışın , dayanışmanın ve kardeşliğin yüceltilerek, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini umut ediyorum. 2017 yılının ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. İlçemizin kalkınması ve gelişmesi için dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yapmalı ; başta kamu kurumları olmak üzere, toplumun tüm […]

 Kaymakamımız Adem YAZICI’dan Yeni  Yıl Mesajı

31.12.2016 - 10:37

Güncelleme : 31.12.2016 - 10:37

2016 yılını geride bırakmış bulunuyoruz.Yeni bir yıla girerken insanlar arasındaki barışın , dayanışmanın ve kardeşliğin yüceltilerek, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini umut ediyorum.

2017 yılının ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. İlçemizin kalkınması ve gelişmesi için dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yapmalı ; başta kamu kurumları olmak üzere, toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele vererek İlçemizi daha iyi noktalara taşımamız hedefimiz olmalıdır. Ülkemiz, Milletimiz ve ilçemiz için daima sevgi,kardeşlik hoşgörü gibi değerlerin yüceltilmesi gayesiyle, mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşamak için üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. Ülkemizi, 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100. Yılında kalkınmış 10 ülke arasına dahil etme hedef ve gayesiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Yeni umutlarla karşıladığımız 2017 yılının Arifiye’li hemşerilerime, tüm mesai arkadaşlarıma sevgi, mutluluk, sağlık ve huzur dolu günler getirmesini diler, Saygılar sunarım.

Adem YAZICI

Arifiye Kaymakamı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın