SAKARYA BAROSU’NDAN İNGİLİZCE EĞİTİM PROTOKOLÜ

Sakarya Barosu geçtiğimiz günlerde AmericanLIFE ile bir protokol imzaladı.Baro üyesi avukatları, eş çocukları ayrıca Baro çalışanlarının da faydalanacağı bu protokol ile nakit ödemelerde %40 kredi kartı ile ödemelerde ise %30 indirim imkanı sağlanacak. HER BAKIMDAN YETKİN AVUKATLAR Sakarya Barosu olarak üyelerine eğitim, sağlık, güvenlik gibi pek çok alanda daha avantajlı şartlarda hizmet alabilmeleri için çalışmalar […]

 SAKARYA BAROSU’NDAN İNGİLİZCE EĞİTİM PROTOKOLÜ

03.01.2017 - 17:00

Güncelleme : 03.01.2017 - 17:00

Sakarya Barosu geçtiğimiz günlerde AmericanLIFE ile bir protokol imzaladı.Baro üyesi avukatları, eş çocukları ayrıca Baro çalışanlarının da faydalanacağı bu protokol ile nakit ödemelerde %40 kredi kartı ile ödemelerde ise %30 indirim imkanı sağlanacak.

HER BAKIMDAN YETKİN AVUKATLAR

Sakarya Barosu olarak üyelerine eğitim, sağlık, güvenlik gibi pek çok alanda daha avantajlı şartlarda hizmet alabilmeleri için çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Kazan: “İmzaladığımız bu son protokol ile avukatlarımıza ve yakınlarına çok daha uygun imkanlar dahilinde yabancı dil eğitimi alabilmeleri için bir seçenek sunuyoruz. Sürekli büyüyen güçlenen bir Baro olarak meslektaşlarımızın çok daha donanımlı ve her anlamda yetkin avukatlar olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sadece eğitim alanında değil meslektaşlarımıza sosyal hayatlarında da yararlanabilecekleri çok daha avantajlı fırsatlar sunabilmek için çalışmalarımız sürüyor. Tüm avukatlarımıza hayırlı olsun.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın