Gençlerden Başkan Necmettin KIRIK’a ziyaret.

Sakarya Yerel Kütür Derneği Gençlik Kollarında görevli gençler, Başkan Emre Hayri TÜFEKÇİOĞLU ile birlikte Sakarya Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin KIRIK’a ziyarette bulundu. SYKD Başkanı Necmettin KIRIK’ın iş yerinde gerçekleşen ziyarette Gençlik Kollarında görevli genç arkadaşlarımız ve Başkan Necmettin KIRIK Sakarya Yerel Kültür Derneği çalışmaları hakkında ve devam eden projeler üzerine fikir alışverişinde […]

 Gençlerden Başkan Necmettin KIRIK’a ziyaret.

21.01.2017 - 19:39

Güncelleme : 21.01.2017 - 19:39

Sakarya Yerel Kütür Derneği Gençlik Kollarında görevli gençler, Başkan Emre Hayri TÜFEKÇİOĞLU ile birlikte Sakarya Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin KIRIK’a ziyarette bulundu.

SYKD Başkanı Necmettin KIRIK’ın iş yerinde gerçekleşen ziyarette Gençlik Kollarında görevli genç arkadaşlarımız ve Başkan Necmettin KIRIK Sakarya Yerel Kültür Derneği çalışmaları hakkında ve devam eden projeler üzerine fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

Ziyarette SYKD Başkanı Necmettin KIRIK, Sakarya Yerel Kültür Derneği olarak gençlere önem verdiklerini ve SYKD çalışmalarına gençlerin katılmasının önemine değinmiştir.

Sohbet ortamında geçen ziyarette SYKD Genel Sekreteri Cahit KAYTAZ ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim AKTAŞ katılmış, Ziyarete Katılan gençlere Başkan Necmettin KIRIK tarafından Türkmen kefiyesi hediye edilmiştir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın