ADNAN ÖZTUNÇ ASKERLİK İÇİN İLK EVLADINI YOLCU ETTİ

Arifiye İlçe Milli Eğitimde görevli Adnan Öztunç ilk kez askerliğini yapmak üzere evladı Kadir Alperen Öztunç’u Sakarya Büyükşehir Terminalinden yolcu etti. Aile efradınının katıldığı uğurlamada Baba Adnan Öztunç,”Askerliğini yapmağa giden ilk evladım,her Türk Vatandaşı gibi o da vatana olan borcunu milletimize layık bir şekilde yapıp dönecektir.Evladımı önce Allah’a sonra vatana emanet ettim.Askerde olan askere,giden vatan […]

 ADNAN ÖZTUNÇ ASKERLİK İÇİN İLK EVLADINI YOLCU ETTİ

01.02.2017 - 12:33

Güncelleme : 01.02.2017 - 13:27

Arifiye İlçe Milli Eğitimde görevli Adnan Öztunç ilk kez askerliğini yapmak üzere evladı Kadir Alperen Öztunç’u Sakarya Büyükşehir Terminalinden yolcu etti.


Aile efradınının katıldığı uğurlamada Baba Adnan Öztunç,”Askerliğini yapmağa giden ilk evladım,her Türk Vatandaşı gibi o da vatana olan borcunu milletimize layık bir şekilde yapıp dönecektir.Evladımı önce Allah’a sonra vatana emanet ettim.Askerde olan askere,giden vatan için bizlerin emniyetini sağlayan,tüm güvenlik kuvvetlerimizin Allah yardımcısı olsun’dedi.

Kadir Alperen Öztunç’da ”Şimdi vatanı koruma zamanı.Allah hayırlı bir şekilde bu vazifeyi tamamlamayı bize nasip etsin. Askerlik peygamber ocağıdır.Bu ocağın Mehmet’leri,Kadir’leri hep olacaktır.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • BİR DOST dedi ki:

    ALLAH VATANA MİLLETE HAYIRLI ASKER ETSİN GÜLE GÜLE MGİDİP GELMEYİ NASİP ETSİN (O BİR SİTAVUT ENİŞTESİDİR 🙂 )