ARİFİYESPOR,FERİZLİ KARADENİZSPOR KARŞISINDA

Süper Amatör Kırmızı Grupta deplasmanda Ferizli Karadenizspor’la yarın Saat 14.00’da karşılaşacak olan Arifiye spor tüm hazırlıklarını tamamladı. Lider ve namağlup olarak çıkacağı Ferizli Karadenizspor’da yenilmezlik ünvanını ve liderliği elden bırakmama mücadelesi verecek olan takımımız Arifiyespor’u taraftarlar bu karşılaşmada da yalnız bırakmayacaklar. Ferizli Karadenizspor maçı  öncesi Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, Arifiye Belediye Meclis Üyesi ve […]

 ARİFİYESPOR,FERİZLİ KARADENİZSPOR KARŞISINDA

03.02.2017 - 20:03

Güncelleme : 03.02.2017 - 21:38

Süper Amatör Kırmızı Grupta deplasmanda Ferizli Karadenizspor’la yarın Saat 14.00’da karşılaşacak olan Arifiye spor tüm hazırlıklarını tamamladı.
Lider ve namağlup olarak çıkacağı Ferizli Karadenizspor’da yenilmezlik ünvanını ve liderliği elden bırakmama mücadelesi verecek olan takımımız Arifiyespor’u taraftarlar bu karşılaşmada da yalnız bırakmayacaklar.

Ferizli Karadenizspor maçı  öncesi Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, Arifiye Belediye Meclis Üyesi ve ARİFİYESPOR yönetim kurulu üyesi Serkan Çarktan geçen haftaki Bekirpaşa galibiyetinden sonra futbulculara verilmesi gereken maç başı paralarını takdim etti.

 

Kulüp Başkanı Adem Turan;’ARİFİYESPOR olarak bu desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum,tüm taraftarlarımızdan bu haftaki maçımızda da bizi yalnız bırakmamalarını istiyorum’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın