O stad dolacak, alem taraftar görecek!

Sakaryaspor Pazar günü 13:30’da Afjet Afyonspor ile oynayacağı DirilişYılı’nın en önemli maçında, Sakarya Atatürk Stadyumu’nda tek bir koltuk bile boş kalmaması için indidirimli maç biletlerini satışa sundu.Kampanyaya yoğun talep oldu.”O stad dolacak, alem taraftar görecek!” sloganı taraftarda büyük yankı uyandırdı. DirilişYılı’nın 21. haftasında, sezonun en önemli maçında, Sakarya Atatürk Stadyumu’nda Sakaryaspor rakibi Afjet Afyonsporu yenip […]

 O stad dolacak, alem taraftar görecek!

03.02.2017 - 19:08

Güncelleme : 03.02.2017 - 19:12

Sakaryaspor Pazar günü 13:30’da Afjet Afyonspor ile oynayacağı DirilişYılı’nın en önemli maçında, Sakarya Atatürk Stadyumu’nda tek bir koltuk bile boş kalmaması için indidirimli maç biletlerini satışa sundu.Kampanyaya yoğun talep oldu.”O stad dolacak, alem taraftar görecek!” sloganı taraftarda büyük yankı uyandırdı. DirilişYılı’nın 21. haftasında, sezonun en önemli maçında, Sakarya Atatürk Stadyumu’nda Sakaryaspor rakibi Afjet Afyonsporu yenip üç puanı almaya kenetlendi.!

TATNGALARDAN YÜRÜYÜŞ ORGANİZASYONU İÇİN ÇAĞRI

Değerli Sakaryasporlular;

05.02.2017 tarihinde oynayacağımız Afjet Afyonspor maçı için yürüyüş organizasyonu düzenliyoruz.

Bu yürüyüş bizler için şampiyonluk yolunda yürüdüğümüz dikenli yolları geride bırakacağımız bir yürüyüş olacaktır.

Gün birlik günü, gün beraberlik günüdür.

Ligimizin kaderini belirleyecek bu çok önemli ve büyük bir anlam ifade eden müsabakada, en başta bu çatıyı kuran ve yaşatan tribün büyüklerimizi ve yine önemli rol oynayan semtlerimiz, ilçelerimiz ve Tatangaist teşkilatımızı tarihe isimlerini yazdırmak için yürüyüşe beklediğimizi bilmelerini isteriz.

Bu çatı yıkılmasın diyerek yüreklerini ortaya koymuş, göğüslerini siper etmiş tüm TATANGALAR’ı bu önemli organizasyona bekliyoruz.

Toplanma yeri: Merkez Belediye Önü
Yürüyüş Saati: 10:30

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın