TUNCAY ŞANLI İLE BURAYA KADAR

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta yer alan Sakaryaspor’da alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Tuncay Şanlı, istifa etti. Dün akşam Sakaryaspor yönetimi ile bir araya gelen ünlü teknik adam bu sabah istifa ettiğini duyurdu. Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Sakaryaspor’da yönetim kurulu, Afjet Afyonspor karşısında alınan 2-1’lik mağlubiyetin ardından bir toplantı […]

 TUNCAY ŞANLI İLE BURAYA KADAR

07.02.2017 - 12:56

Güncelleme : 07.02.2017 - 13:08

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta yer alan Sakaryaspor’da alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Tuncay Şanlı, istifa etti. Dün akşam Sakaryaspor yönetimi ile bir araya gelen ünlü teknik adam bu sabah istifa ettiğini duyurdu.
Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Sakaryaspor’da yönetim kurulu, Afjet Afyonspor karşısında alınan 2-1’lik mağlubiyetin ardından bir toplantı yaparak Tuncay Şanlı ile yollarını ayırdı. Sakaryaspor’dan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Yönetim kurulumuzun kararı doğrultusunda, dün Tuncay Şanlı ile yapılan görüşmede, Sakaryaspor’un menfaatleri için bir kan değişimine ihtiyaç olduğuna karar verilmiştir. Tuncay Şanlı ile karşılıklı olarak anlaşarak kendisi ile yollarımızı ayırdığımızı kamuoyunun bilgi ve değerlendirmelerine sunarız. Tuncay Şanlı’ya bugüne kadar Sakaryaspor’a verdiği hizmetlerden ötürü teşekkürlerimizi sunar, kariyerinde başarılar dileriz.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın