İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ DÖNEM MESAJI

Yeni umutlarla başladığımız bu eğitim öğretim döneminde değerli idareci ve öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin heyecanına yürekten katılıyorum. Kısa bir moladan sonra maratona kaldığımız yerden devam ediyoruz. Öğrencilerimizden beklentim tatil sonrası dinlenmiş olarak hedefleri doğrultusunda istek ve inançla ellerinden geleni yapmalarıdır. Sevgili öğrencilerim derslerinizin yanında özgüveninizi arttıracak sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılmayı da […]

 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ DÖNEM MESAJI

08.02.2017 - 18:42

Güncelleme : 08.02.2017 - 18:42

Yeni umutlarla başladığımız bu eğitim öğretim döneminde değerli idareci ve öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin heyecanına yürekten katılıyorum.

Kısa bir moladan sonra maratona kaldığımız yerden devam ediyoruz. Öğrencilerimizden beklentim tatil sonrası dinlenmiş olarak hedefleri doğrultusunda istek ve inançla ellerinden geleni yapmalarıdır. Sevgili öğrencilerim derslerinizin yanında özgüveninizi arttıracak sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere katılmayı da ihmal etmeyin.

Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimiz bu yeni dönemin başarı dolu ve sağlıklı bir dönem olmasını temenni ederim.

Recep ÖZDEMİR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın