Yerel Kültür Derneğinden Hendek’te Yönetim Kurulu Toplantısı

Sakarya Yerel Kültür Derneği, olağan Yönetim Kurulu toplantısını SYKD Başkanı Necmettin KIRIK Başkanlığında Hendek Bayraktepe Tesislerinde gerçekleştirdi. Hendek ilçemizin sevilen ve başarılı iş adamlarından ve Sakarya Yerel Kültür Derneği üyemiz İÇÖZ Tarım firması sahipleri Lokman ve Zeki İÇÖZ’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İNCİ, Hendek Bayraktepe […]

 Yerel Kültür Derneğinden Hendek’te Yönetim Kurulu Toplantısı

09.02.2017 - 12:55

Güncelleme : 09.02.2017 - 12:55

Sakarya Yerel Kültür Derneği, olağan Yönetim Kurulu toplantısını SYKD Başkanı Necmettin KIRIK Başkanlığında Hendek Bayraktepe Tesislerinde gerçekleştirdi.

Hendek ilçemizin sevilen ve başarılı iş adamlarından ve Sakarya Yerel Kültür Derneği üyemiz İÇÖZ Tarım firması sahipleri Lokman ve Zeki İÇÖZ’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İNCİ, Hendek Bayraktepe Derneği Başkanı Osman AYDIN ve aynı zaman da yönetim kurulu üyemiz olan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar COŞKUN katılmıştır.

SYKD Başkanı Necmettin KIRIK Sakarya Yerel Kültür Derneğinin Yönetim Kurulu toplantısını Hendek de yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, 25.Dönem Sakarya Milletvekili Ali İNCİ ve yönetim kurulu üyelerine Yerel Kültür Derneği tarafından yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vermiş ve fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ ” Sakarya Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulunu Hendek de misafir etmekten mutlu olduklarını belirterek Yerel Kültür Derneğinin yaptığı çalışmaları takip ettiklerini ve Sakarya için birleştirici ve güzel çalışmalar yapan Yerel Kültür Derneğinin etkinlik ve çalışmalarına katılarak desteklerini sürdüreceklerini belirtti.”

25.Dönem Sakarya Milletvekili Ali İNCİ ” Sakarya Yerel Kültür Derneğinin önemine vurgu yaparak üyesi olduğu Sakarya Yerel Kültür Derneği çalışmalarını yakından takip ettiğini ve gerçekleştirdiği güzel proje ve faaliyetlerden dolayı Sakarya Yerel Kültür Derneği Yönetimini tebrik ederim.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın