Arifiye Atılganspor Antalya’da Taekwondo Turnuvasında Madalya Ararken!..

Sakarya GHSİM ve Arifiye Atılganspor Taekwondo takımı sporcularından Arzu Demirci, Şehima Aksu, İmam Şamil Cengiz, Mustafa Turkay Yıldız ve Yiğit İzkalaf bugün Antalya Belek’te start alacak olan 4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo turnuvasında madalya arıyorlar. Bilecik İli Belediye Başkanlarının turnuvayı ziyaretle sergilediği  örnek davranış Antrenör Davut Cengiz hocayı duygulandırmış. Sosyal medya da paylaştığı mesaj ile […]

 Arifiye Atılganspor Antalya’da Taekwondo Turnuvasında Madalya Ararken!..

12.02.2017 - 19:09

Güncelleme : 12.02.2017 - 19:09

Sakarya GHSİM ve Arifiye Atılganspor Taekwondo takımı sporcularından Arzu Demirci, Şehima Aksu, İmam Şamil Cengiz, Mustafa Turkay Yıldız ve Yiğit İzkalaf bugün Antalya Belek’te start alacak olan 4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo turnuvasında madalya arıyorlar.
Bilecik İli Belediye Başkanlarının turnuvayı ziyaretle sergilediği  örnek davranış Antrenör Davut Cengiz hocayı duygulandırmış.
Sosyal medya da paylaştığı mesaj ile Osmaneli,Bozüyük,Bayırköy ve Dodurga Belediye Başkanları Antalya Belek’te yapılan Avrupa Külupler ve Türkiş Open uluslararası turnuvada katılımlarından dolayı Sakarya İl Antrenörü olarak, ”Teşekkür” eden,Davut hocanın paylaştığı bu mesaj ile Antalya’da bulunan Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçe ve diğer belediye başkanlarına bir mesaj göndermek mi istedi mesaj tam anlaşılamadı!..

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın