Milletvekili Üstün Yeni Anayasa’yı anlattı

TBMM İnsan Haklarından Sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu eski Başkanı AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette; 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan ‘Anayasa Değişikliği Referandumu’ […]

 Milletvekili Üstün Yeni Anayasa’yı anlattı

12.02.2017 - 17:09

Güncelleme : 12.02.2017 - 17:09

TBMM İnsan Haklarından Sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu eski Başkanı AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette; 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan ‘Anayasa Değişikliği Referandumu’ ve Başkanlık seçimi ile ilgili bilgi veren Milletvekili Ayhan Sefer Üstün; bu konuda işadamlarını desteğini beklediklerini söyledi. Vekil Üstün, MÜSİAD üyelerinin bu konuda merak ettiği sorulara da açıklık getirdi.

COŞKUN: “ Başkanlık sistemini destekliyoruz”
MÜSİAD olarak, daha önce de açıkladıkları gibi Anayasa Değişikliği Referandumu ve Başkanlık ile ilgili “Evet” diyeceklerini yenileyen MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun; “ Başkanlık sistemini desteklediklerini hatta geçtiğimiz yıllarda MÜSİAD olarak Sivil anayasa ile ilgili rapor hazırladıklarını dile getirdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı istihdam seferberliği çağrısını da desteklediklerini söyleyen Şube Başkanı Coşkun, yapmış oldukları ziyaretten dolayı AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’e teşekkür ederek, en kısa zaman da iadeyi ziyaret yapacaklarını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın