SYKD Adatıp Hastanesiyle Protokol İmzaladı

Sakarya Yerel Kültür Derneği, Özel Adatıp Hastanesiyle, muayene ve tedavi ücretlerinde indirim yapılmasını öngören bir protokol imzaladı. Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ile Özel Adatıp Hastanesi Genel Direktörü Yaşarbir Bilgin arasında imzalanan protokole göre; dernek üyelerine muayene, ayakta ve yatarak gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki tüm tahlil, tetkik ve ameliyat ücretlerinde indirim uygulanacak. Yerel Kültür Derneği […]

 SYKD Adatıp Hastanesiyle Protokol İmzaladı

12.02.2017 - 14:28

Güncelleme : 12.02.2017 - 14:28

Sakarya Yerel Kültür Derneği, Özel Adatıp Hastanesiyle, muayene ve tedavi ücretlerinde indirim yapılmasını öngören bir protokol imzaladı.

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ile Özel Adatıp Hastanesi Genel Direktörü Yaşarbir Bilgin arasında imzalanan protokole göre; dernek üyelerine muayene, ayakta ve yatarak gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki tüm tahlil, tetkik ve ameliyat ücretlerinde indirim uygulanacak.

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ve Genel Sekreter Cahit Kaytaz protokol imza töreni sonrasında hastaneyi gezerek yürütülen sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldılar. SYKD Başkanı Kırık, şehrimizin ve bölgemizin en eski özel hastanelerinden biri olan Adatıp Hastanesinde son yıllarda yapılan değişim ve gelişim sürecinden Sakaryalılar olarak büyük memnunluk duyduklarını ifade etti. Adatıp Hastanesi Genel Direktörü Yaşarbir Bilgin de imzaladıkları protokolün Sakarya Yerel Kültür Derneği üyelerine ve birinci derecede yakınlarına hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın