Arifiye Meslek Yüksek Okulundan SAMİB’e ziyaret

Sakarya Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu , Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Samet Çelebi ve Öğretim Görevlisi Erdal Camcı, Metal ve Makine Teknolojileri Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Günhan Bayrak ve Bilişim Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet Zengin’den oluşan Heyet, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Hizmet Binasında SAMİB Yönetimiyle tanışma ve […]

 Arifiye Meslek Yüksek Okulundan SAMİB’e ziyaret

13.02.2017 - 13:15

Güncelleme : 13.02.2017 - 13:15

Sakarya Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Can Haşimoğlu , Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Samet Çelebi ve Öğretim Görevlisi Erdal Camcı, Metal ve Makine Teknolojileri Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Günhan Bayrak ve Bilişim Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet Zengin’den oluşan Heyet, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Hizmet Binasında SAMİB Yönetimiyle tanışma ve ortak işbirliği imkanları hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere ziyarette bulunmuşlardır.

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Üniversite ile Sanayi arasında işbirliği alanında ortak çalışmalar için hazır olduklarını ifade etmişlerdir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın