Bekir Sıtkı Durgun’da Öğretmenler Kurul Toplantısı Yapıldı

Toplantıya kısa bir süre konuk olan  Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir açılış konuşmasını yaptı.İlkokul öğretmenlerinin hiç bir zaman unutulmadığını herkesin hayatında önemli çizgiler bıraktığını vurguladı. Daha sonra toplantı Cemal Yamak’ın başkanlığında devam etti.Gayet sıcak ve yapıcı bir ortamda gerçekleşen toplantıda 1.dönemin değerlendirmesi yapıldı.Okulda yürütülen projeler ve yapılması düşünülen çalışma, etkinlik, proje, gezi, sosyal […]

 Bekir Sıtkı Durgun’da Öğretmenler Kurul Toplantısı Yapıldı

14.02.2017 - 21:35

Güncelleme : 14.02.2017 - 21:35

Toplantıya kısa bir süre konuk olan  Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir açılış konuşmasını yaptı.İlkokul öğretmenlerinin hiç bir zaman unutulmadığını herkesin hayatında önemli çizgiler bıraktığını vurguladı.

Daha sonra toplantı Cemal Yamak’ın başkanlığında devam etti.Gayet sıcak ve yapıcı bir ortamda gerçekleşen toplantıda 1.dönemin değerlendirmesi yapıldı.Okulda yürütülen projeler ve yapılması düşünülen çalışma, etkinlik, proje, gezi, sosyal faaliyetler, eğitim-öğretim faaliyetleri ve içerikleri değerlendirildi.Okul Müdürü Cemal Yamak Bekir Sıtkı Durgun İlkokulunun 2 yıllık ciddi bir çalışma ile Sakarya da saygın bir eğitim kurumu haline geldiğini vurgulayarak bunu başaran öğretmen kadrosuna teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Ahmet dedi ki:

    Haber mi bulamıyorsunuz kurul toplantısı sıradan bir olay? Ayrıca o okul 2 yıl öncesine kadar saygın değilmiydi. Sakarya’nın en köklü okullarından birisi yeni mi saygın oldu.