MUHİTTİN ALTUNTAŞ’IN ANKARA’DA BAKANLIK GEZİLERİ

Aytaş Yemek Fabrikası sahibi ilçemizin sayılı işadamlarından,ilçemiz siyasetinin renkli simalarından Ak Parti İlçe Başkan aday adaylarından Muhittin Altuntaş’ın  başkent Ankara’ya sık ziyaretleri son günlerde dikkat çekmeğe devam ediyor. Yakın zaman diliminde ard arda Ankara’ya giden Muhittin Altuntaş izlediğimiz kadarı ile Ak Parti Genel Merkezinden başlayan ziyaretlerini,TBMM,Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı,Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı […]

 MUHİTTİN ALTUNTAŞ’IN ANKARA’DA BAKANLIK GEZİLERİ

15.02.2017 - 21:34

Güncelleme : 15.02.2017 - 21:34

Aytaş Yemek Fabrikası sahibi ilçemizin sayılı işadamlarından,ilçemiz siyasetinin renkli simalarından Ak Parti İlçe Başkan aday adaylarından Muhittin Altuntaş’ın  başkent Ankara’ya sık ziyaretleri son günlerde dikkat çekmeğe devam ediyor.

Yakın zaman diliminde ard arda Ankara’ya giden Muhittin Altuntaş izlediğimiz kadarı ile Ak Parti Genel Merkezinden başlayan ziyaretlerini,TBMM,Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı,Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı ile devam ettiriyor.

Bu ziyaretlerin sonunda Arifiye ilçemiz Siyasetçi-İşadamı Muhittin Altuntaş’tan ilçemiz adına gelecek güzel haberleri bekliyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın