AK Partiden Töre’ye “Hayırlı Olsun” Ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile İl Başkanı Fevzi Kılıç, geçtiğimiz hafta göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İlimizin ilk bayan milli eğitim müdürüne görevinde başarı dileğinde bulunan Milletvekili Dişli ve İl Başkanı Kılıç, AK Parti hükümetlerinin eğitim alanında önemli yatırımlar yaptığına dikkat çekerek, […]

 AK Partiden Töre’ye “Hayırlı Olsun” Ziyareti

18.02.2017 - 11:15

Güncelleme : 18.02.2017 - 11:15

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile İl Başkanı Fevzi Kılıç, geçtiğimiz hafta göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İlimizin ilk bayan milli eğitim müdürüne görevinde başarı dileğinde bulunan Milletvekili Dişli ve İl Başkanı Kılıç, AK Parti hükümetlerinin eğitim alanında önemli yatırımlar yaptığına dikkat çekerek, dün olduğu gibi bugün ve yarın da eğitime desteklerinin artarak devam edeceğini ifade ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, eğitim camiasının tüm paydaşlarıyla birlikte bir ekip ruhu içinde çalışarak, Sakarya’nın eğitimini ileriye götürecek çalışmaları gerçekleştirme arzusunda olduklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın