Bekir Sıtkı’nın Miniklerinden Halep’e Kocaman Yardım

Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılay arasında imzalanan protokol gereğince Halep’e maddi yardım kampanyası düzenledi. ‘’Bir Üşüyen Yüreği de Sen Isıt’’ sloganıyla yola çıkılan kampanyaya Bekir Sıtkı Durgun ailesi yoğun ilgi gösterdi. Halep için 4.921,50 (Dört Bin Dokuz Yüz Yirmi Bir lira Elli Kuruş) toplandı. 1-G sınıfındaki minik öğrenci Bilal Ekrem […]

 Bekir Sıtkı’nın Miniklerinden Halep’e Kocaman Yardım

20.02.2017 - 18:27

Güncelleme : 20.02.2017 - 18:27

Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılay arasında imzalanan protokol gereğince Halep’e maddi yardım kampanyası düzenledi. ‘’Bir Üşüyen Yüreği de Sen Isıt’’ sloganıyla yola çıkılan kampanyaya Bekir Sıtkı Durgun ailesi yoğun ilgi gösterdi. Halep için 4.921,50 (Dört Bin Dokuz Yüz Yirmi Bir lira Elli Kuruş) toplandı. 1-G sınıfındaki minik öğrenci Bilal Ekrem Taş kumbarasında biriktirdiği harçlığının tamamını Halep’te ki kardeşlerine bağışladı.


Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal Yamak öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ederek Bekir Sıtkı Durgun ailesinin bir kez daha büyüklüğünü gösterdiğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın