MÜSİAD Bayraktepe’de

Haftalık toplantılarını her hafta bir ilçe veya bir üyede yapma kararı alan Yaşar Coşkun Başkanlığı’ndaki MÜSİAD Sakarya Şube Yönetimi; bu haftada Hendek Bayraktepe, ilçede bulunan üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Yönetim tam kadro Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri; haftalık toplantılarını her hafta bir ilçe veya […]

 MÜSİAD Bayraktepe’de

20.02.2017 - 17:55

Güncelleme : 20.02.2017 - 17:55

Haftalık toplantılarını her hafta bir ilçe veya bir üyede yapma kararı alan Yaşar Coşkun Başkanlığı’ndaki MÜSİAD Sakarya Şube Yönetimi; bu haftada Hendek Bayraktepe, ilçede bulunan üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Yönetim tam kadro
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri; haftalık toplantılarını her hafta bir ilçe veya bir üyede yapma kararı aldı. Bu haftada Hendek Bayraktepe, Hendek İlçesi’nde bulunan üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Sakarya eski Milletvekili Ali İnci, MÜSİAD Sakarya Şube 4. Dönem Başkanı Halit İnci, Şube Başkanı Yaşar Coşkun,
Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Başkan Yardımcısı Zafer Boz, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Filizfidanoğlu, Kadir Tecelli, Semih Gülşan, Gökhan Yusuf Erkan, Özcan Nalbant, İsmail Koç, Burhan Şen, Eyüp Tuncer, Muhammet Çapoğlu, Gençlik Kurulu Başkanı Uğur Çarboğa ve Şube Müdürü Emre Ozan’da yer aldı. Günün ev sahipliği ise Meşale Grup Yönetim Kurulu Başkanı MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı Talha Sunman yaptı.

Üyelerle karşılıklı fikir alışverişi
Yapılan kahvaltının ardından MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; gündeme ilişkin konuları değerlendirerek, Hendek İlçesi’ndeki üyelerin istekleri ve yeni üye adayları üzerine Yönetim kurulu Üyeleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Toplantının konuğu olan AK Parti Sakarya eski Milletvekili Ali İnci ise yaptığı kısa konuşmasında; 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Anayasa Değişikliği Referandumuna ve Başkanlık seçimi ile ilgili MÜSİAD üyelerinden destek istedi. Kendilerinin de MÜSİAD üyesi olduklarını ifade eden İnci; MÜSİAD’ın önemli bir STK olduğunu ve MÜSİAD üyesi olmakta dolayı gurur duyduğunu söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın