Arifiye Kaymakamı ve Belediye Başkanından Toyota’ya Ziyaret…

Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Toyota Fabrikasını ziyaret etti. Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye’de göreve başlaması nedeniyle kendisini ziyarete gelen kurum ve kuruluş yöneticilerine iade-i ziyarette bulunuyor. Yazıcı’nın dün Toyota Otomotiv Üretim, Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Necdet Şentürk’e yaptığı ziyarette kendisine Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu eşlik etti. Toyota […]

 Arifiye Kaymakamı ve Belediye Başkanından Toyota’ya Ziyaret…

21.02.2017 - 14:32

Güncelleme : 21.02.2017 - 14:32

Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Toyota Fabrikasını ziyaret etti.
Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye’de göreve başlaması nedeniyle kendisini ziyarete gelen kurum ve kuruluş yöneticilerine iade-i ziyarette bulunuyor. Yazıcı’nın dün Toyota Otomotiv Üretim, Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Necdet Şentürk’e yaptığı ziyarette kendisine Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu eşlik etti.
Toyota yöneticileri tarafından, kendisine fabrikanın çalışmaları hakkında bilgi verilen Kaymakam Yazıcı, Toyota’nın Arifiye Fabrikasında üretilen yeni Toyota C-HR’ı da yakından inceleme fırsatı buldu.
Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Toyota’nın Dünya’da bulunan fabrikaları arasında üretim kalitesi ile ödül almış Fabrika, Türkiye’mizin, Sakarya’mızın ve Arifiye’mizin gurur kaynağı. Dahası, yeni model ile birlikte 5 Bin insanımızı istihdam ediyor. İhracatı ile hem ülkemiz, hem de ilimiz ekonomisine katkı sağlıyor. Bu bakımdan, Arifiye Belediyesi olarak bizim de çok önem verdiğimiz bir kuruluş. Bu gün Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı ile birlikte, yeni modeli Toyota C-HR’ı da inceleme fırsatımız oldu. Mühendisinden işçisine tüm emeği geçenleri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın