Polis Memuru Soner Tiryaki’den Vali Coş’a Teşekkür Ziyareti

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Hendek İlçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördükten sonra taburcu olan Polis Memuru Soner Tiryaki, ailesi ile birlikte Vali Hüseyin Coş’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Hastanenin yoğun bakım ünitesinde yattığı dönemde kendisini ziyaret eden Vali Coş’a minnettar olduğunu söyleyen Polis Memuru Tiryaki, tedavisi boyunca […]

 Polis Memuru Soner Tiryaki’den Vali Coş’a Teşekkür Ziyareti

21.02.2017 - 21:07

Güncelleme : 21.02.2017 - 21:07

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Hendek İlçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördükten sonra taburcu olan Polis Memuru Soner Tiryaki, ailesi ile birlikte Vali Hüseyin Coş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hastanenin yoğun bakım ünitesinde yattığı dönemde kendisini ziyaret eden Vali Coş’a minnettar olduğunu söyleyen Polis Memuru Tiryaki, tedavisi boyunca kendisi ile yakından ilgilendiği için de teşekkür etti.

Vali Coş, Polis Memuru Tiryaki’nin hayati tehlikeyi atlatıp tedavi sürecinin iyi geçmesi ve tekrar görevine dönmesinin memnuniyet verici olduğunu belirterek geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın