SAÜ’DE HOCALI SOYKIRIMI PANELİ

Sakarya Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde bugün saat 15.00’de Sakarya Üniversitesi Türk Dünyası Öğrenci Topluluğunun organize ettiği Ermeni Mezalimi ve Hocalı Soykırım Paneli düzenleniyor. Hocalı Soykırımının ardından çeyrek asır geçerken “Ermeni Mezalimi ve Hocalı Soykırımı” konulu panelde mesele muhtelif açılardan ele alınacaktır. Konuşmalar haricinde etkinlikte soykırıma dair ağıt, türkü ve şiir okumaları da icra edilecek. […]

 SAÜ’DE HOCALI SOYKIRIMI PANELİ

23.02.2017 - 12:35

Güncelleme : 24.02.2017 - 12:08

Sakarya Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde bugün saat 15.00’de Sakarya Üniversitesi Türk Dünyası Öğrenci Topluluğunun organize ettiği Ermeni Mezalimi ve Hocalı Soykırım Paneli düzenleniyor.

Hocalı Soykırımının ardından çeyrek asır geçerken “Ermeni Mezalimi ve Hocalı Soykırımı” konulu panelde mesele muhtelif açılardan ele alınacaktır. Konuşmalar haricinde etkinlikte soykırıma dair ağıt, türkü ve şiir okumaları da icra edilecek.

Konuşmacılar SAÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğretim Üyesi  Doç.Dr.Köksal ŞAHİN,SAÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Doktora Öğrencisi Orhan VELİ,Göksel GÜLBEY.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın