ARİFİYE AK PARTİDE İL BAŞKANLI 45.İLÇE DANIŞMA MECLİSİ

Arifiye Ak Parti 45.İlçe Danışma Meclisi toplantısı İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın katılımı ile ilçe teşkilat binasında gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Ethem Çınar,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız,Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç,Belediye Başkan Yardımcıları,Meclis Üyeleri ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği 45.İlçe danışma meclisi toplantısında konuşmacılar ağırlıklı olarak referandum çalışmalarını ele aldılar. İlçemiz adına gündemde […]

 ARİFİYE AK PARTİDE İL BAŞKANLI 45.İLÇE DANIŞMA MECLİSİ

24.02.2017 - 21:07

Güncelleme : 24.02.2017 - 21:13

Arifiye Ak Parti 45.İlçe Danışma Meclisi toplantısı İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın katılımı ile ilçe teşkilat binasında gerçekleştirildi.
İlçe Başkanı Ethem Çınar,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız,Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç,Belediye Başkan Yardımcıları,Meclis Üyeleri ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği 45.İlçe danışma meclisi toplantısında konuşmacılar ağırlıklı olarak referandum çalışmalarını ele aldılar.
İlçemiz adına gündemde olan 1000 Kişilik Şehir Hastanesi,Büyükşehir’in yapacağı 9000 m2 park,Arifiyemize Alternatif yol projesi,ParklarYeni yollar,18 uygulamaları gibi konularda danışma meclisinin gündeminde yer alarak değerlendirildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın