Ak Kadınlar Sakarya MÜSİAD’ta

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimine “hayırlı olsun” ziyaretleri devam ederken; önceki günde AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri ziyaretçiler arasında yerini aldı. Kadınlar destek istedi Referandum çalışmalarına start veren AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri bu kapsamda MÜSİAD […]

 Ak Kadınlar Sakarya MÜSİAD’ta

25.02.2017 - 13:38

Güncelleme : 25.02.2017 - 13:38

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimine “hayırlı olsun” ziyaretleri devam ederken; önceki günde AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri ziyaretçiler arasında yerini aldı.

Kadınlar destek istedi
Referandum çalışmalarına start veren AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri bu kapsamda MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimi’ni ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Ziyarette; 16 Nisan’da yapılacak olan referandum ile çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu; bu vesileyle MÜSİAD’ta yeni seçilen Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak, hem de referanduma destek istediklerini söyledi.

Coşkun kadınlara başarılar diledi
Göreve geldikleri ilk günden beri şube çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini dile getiren MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, şubelerine ilk defa bir siyasi partinin kadın kolları üyelerinin ziyaret ettiğini, buda kendilerini oldukça memnun ettiklerini söyledi. Başkan Coşkun; 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun herkes için hayırlı olmasını dileyerek, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve Yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın