Arifiye’de Şehid Aileleri Unutulmuyor

Göreve başladığı günden itibaren şehit ve gazi ailelerimizle yakından ilgilenen Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı her hafta şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Sayın Kaymakamımız 1993 yılında Mardin İlinde şehit düşen Mustafa Sezer’in babası Mehmet Sezer’e ve 1980 yılında Şanlıurfa İlinde şehit düşen Hasan İkinci’nin annesi Hüsniye İkinci’ye ziyaretlerde bulundu. Sayın Kaymakamımız […]

 Arifiye’de Şehid Aileleri Unutulmuyor

01.03.2017 - 12:08

Güncelleme : 01.03.2017 - 12:08

Göreve başladığı günden itibaren şehit ve gazi ailelerimizle yakından ilgilenen Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı her hafta şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Sayın Kaymakamımız 1993 yılında Mardin İlinde şehit düşen Mustafa Sezer’in babası Mehmet Sezer’e ve 1980 yılında Şanlıurfa İlinde şehit düşen Hasan İkinci’nin annesi Hüsniye İkinci’ye ziyaretlerde bulundu.

Sayın Kaymakamımız ziyaretinde; Şehit ve gazi ailelerinin başımızın tacı olduğunu, Vatanımız için evladını şehit vermiş değerli ailelerimize devlet olarak sahip çıkıldığını, bununda boynumuzun borcu olduğunu, şehit ailelerimizin bizlere şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu ve şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanında olduklarını belirtti.

Şehit ailelerimizde yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın