Başkan Kılıç, Çobanbey Türkmeni Riad İssa’ya teşekkür plaketi verdi

Sapanca’da yaşayan ve adeta bir Sapanca aşığı olan, yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Şanlıurfa Kökenli Çobanbey Türkmeni Riad İssa; AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Uzun yıldır Sakarya’nın Sapanca İlçesi’nde ikamet eden ve adeta bir Sapanca aşığı olan, yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Şanlıurfa Kökenli Çobanbey Türkmeni Riad İssa; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a […]

 Başkan Kılıç, Çobanbey Türkmeni Riad İssa’ya teşekkür plaketi verdi

02.03.2017 - 16:12

Güncelleme : 02.03.2017 - 16:13

Sapanca’da yaşayan ve adeta bir Sapanca aşığı olan, yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Şanlıurfa Kökenli Çobanbey Türkmeni Riad İssa; AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Uzun yıldır Sakarya’nın Sapanca İlçesi’nde ikamet eden ve adeta bir Sapanca aşığı olan, yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Şanlıurfa Kökenli Çobanbey Türkmeni Riad İssa; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığı ile tanınan yakın dostu Sapancalı İşadamı Abdullah Şirin ile birlikte AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Sapanca’yı tanıtmak ve yatırımları ilçeye çekmek amacı ile zaman zaman Arap yatırımcılara geziler düzenleyen, geçmişteki dostlarını ülkemize davet ederek, onları Sapanca’da ağırlamaya devam eden Arap İşadamı Riad İssa; ziyaret ettiği AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ile bir süre görüştü.

İSSA: “Sakarya benim ikinci memleketim”
İl Başkanı Fevzi Kılıç; Arap yatırımcıları Sakarya’ya getiren ve yatırım yapmasını sağlayan Arap İşadamı Riad İssa’ya teşekkür ederek, plaket verdi. Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) Tugay Komutanı Fehim İssa’nın da akrabası olan Şanlıurfa Kökenli Çobanbey Türkmeni Riad İssa; bu jestinden dolayı AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’a ve yakın dostu Abdullah Şirin’e teşekkür ederek; “Sapanca, haliyle Sakarya benim ikinci memleketim. İlimizin kalkınması için elimden geleni yapmaya hazırım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın