Hacımercan’lı gençlerden Merhum Erbakan’a ahde vefa

Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 6. Yılı nedeniyle Erbakan Vakfı Hacımercan Şubesi’nde düzenlenen ahde vefa programıyla dualarla anıldı. Milli görüşe ve Erbakan Hoca’ya yakınlığıyla bilinen Hacımercan Köyü’nün gençleri ahde vefa göstererek; Milli Görüşün ve Ümmetin yegâne lideri eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 6. Yılı münasebetiyle; Erbakan Vakfı hizmet binasında anma programı […]

 Hacımercan’lı gençlerden Merhum Erbakan’a ahde vefa

02.03.2017 - 16:35

Güncelleme : 02.03.2017 - 16:35

Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 6. Yılı nedeniyle Erbakan Vakfı Hacımercan Şubesi’nde düzenlenen ahde vefa programıyla dualarla anıldı.

Milli görüşe ve Erbakan Hoca’ya yakınlığıyla bilinen Hacımercan Köyü’nün gençleri ahde vefa göstererek; Milli Görüşün ve Ümmetin yegâne lideri eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 6. Yılı münasebetiyle; Erbakan Vakfı hizmet binasında anma programı gerçekleştirdi. Eski Refahyol döneminin Erenler Belediye Başkanı Ulvi Çavdaroğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı program; manevi bir ortamda gerçekleşti. Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı her yönüyle anlatan Ulvi Çavdaroğlu; onun Milli Görüşün ve Ümmetin yegâne lideri olduğunu ve birçok siyasetçinin de hocası odluğu söyledi.
Program sonunda katılan misafirlere ve Ulvi Çavdaroğlu’na teşekkür ederek Erbakan Vakfı Hacımercan Şube Temsilcisi Akif Erdoğan; “Erbakan vakfımızdaki yapacağımız çalışmaları milli görüş çizgisinden çıkmadan davamıza uygun hareket edeceğiz. Erbakan hocamızın maneviyatını Hacımercan’ın en ücra köşesinde hissedip çalışmalarımızı himmet ve bereketle yapmaya gayret ediyoruz. Bu tür ilmi özel programlarımız inşallah devam edecektir” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın