Hendek Yurdu Öğrencileri Arifiye’de

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Hendek Yurdunda kalan bayan öğrenciler Arifiye’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun da hazır bulunduğu,SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde okuyan KYK Yurdunda kalan bayan öğrenciler Arifiye ziyaretlerinde Şehit Kaymakamız Muhammet Fatih Safitürk’ün baba ocağına uğradılar. baba ocağında öğrencileri şehidimizn ağabeyi Haydar Safitürk’ü karşıladı. Ziyarette Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ve Büyükşehir […]

 Hendek Yurdu Öğrencileri Arifiye’de

04.03.2017 - 12:39

Güncelleme : 04.03.2017 - 18:43

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Hendek Yurdunda kalan bayan öğrenciler Arifiye’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun da hazır bulunduğu,SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde okuyan KYK Yurdunda kalan bayan öğrenciler Arifiye ziyaretlerinde Şehit Kaymakamız Muhammet Fatih Safitürk’ün baba ocağına uğradılar. baba ocağında öğrencileri şehidimizn ağabeyi Haydar Safitürk’ü karşıladı.
Ziyarette Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş ve Büyükşehir Belediye meclis Üyesi Ahmet Safitürk’te yer aldı.
Hendek Yurdu Öğrencileri  İlçemizde bulunan Arifiye Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Arifiye Sevgi Evini de ziyaret etmeyi ihmal etmediler.

Hendek yurdu Öğrencileri Nehirland’da stres atarken Gölbaşıpark’ta Başkan İsmail Karakullukçu  KYK İl Müdürü ve Hendek Yurt Müdürü ile birlikte  öğlen yemeği yediler.

Öğrenciler Başkan Karakullukçu’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın