Milletvekili Mustafa İSEN’den SYKD Otağı Çadırı İnşasına Ziyaret

Sakarya Yerel Kültür Derneği tarafından yapımı devam eden Otağı Çadır Proje İnşaat alanına Akparti Sakarya Milletvekili Mustafa İSEN ve Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK ziyarette bulundu. Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin KIRIK, SYKD tarafından yapımı süren Otağı Çadır inşaatı ve Sakarya Yerel Kültür Derneği çalışmaları hakkında Sakarya Milletvekili Mustafa İSEN ve Erenler Belediye Başkanı […]

 Milletvekili Mustafa İSEN’den SYKD Otağı Çadırı İnşasına Ziyaret

04.03.2017 - 19:55

Güncelleme : 04.03.2017 - 19:55

Sakarya Yerel Kültür Derneği tarafından yapımı devam eden Otağı Çadır Proje İnşaat alanına Akparti Sakarya Milletvekili Mustafa İSEN ve Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK ziyarette bulundu.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin KIRIK, SYKD tarafından yapımı süren Otağı Çadır inşaatı ve Sakarya Yerel Kültür Derneği çalışmaları hakkında Sakarya Milletvekili Mustafa İSEN ve Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK’e bilgi verdi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İSEN ve Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK tarafından yapılan ziyarette SYKD Başkanı Necmettin KIRIK ile birlikte Başkan Yardımcıları Mustafa KAYTAZ, Gürkan DAROL, Yönetim Kurulu üyesi Berat ŞİRİNAT, Genel Sekreter Cahit KAYTAZ ile birlikte SYKD Basın Danışmanı Yalçın AKALTIN’da hazır bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın