STK’lardan Eğitime Tam Destek

İlimizde faaliyet gösteren ondokuz sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete; sivil toplum hareketinin aktif kuruluşlarından Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesi, Milli Eğitimciler Birliği Derneği (MEB-DER), İnsani Yardım Vakfı (İHH), Erbakan Vakfı, Sivil Toplumu Geliştirme Derneği, Sağlık-Sen, Cihannnüma Derneği, Yesevi Ocakları, Yedihilal, Milli Birlik ve Düşünce […]

 STK’lardan Eğitime Tam Destek

05.03.2017 - 10:46

Güncelleme : 05.03.2017 - 10:46

İlimizde faaliyet gösteren ondokuz sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete; sivil toplum hareketinin aktif kuruluşlarından Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesi, Milli Eğitimciler Birliği Derneği (MEB-DER), İnsani Yardım Vakfı (İHH), Erbakan Vakfı, Sivil Toplumu Geliştirme Derneği, Sağlık-Sen, Cihannnüma Derneği, Yesevi Ocakları, Yedihilal, Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD), Umut-Der, Milli Türk Talebe Birliği (MTTB), Saadet Gençlik Kolları, ADADER, Ribat Eğitim Vakfı, Ensar Vakfı, Adabülteni, Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği, Hüma Uluslararası Öğrenci Derneği temsilcileri katıldı.

Toplumun her yönden gelişmesinde çok önemli katkıları bulunan STK’ların ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Töre, STK temsilcilerinden eğitime dair öneri ve görüşlerini istedi.

İlimizde eğitim kalitesinin ve akademik başarının arttırılmasında STK’larla her zaman işbirliği içinde hareket edeceklerini belirten Töre, yakın zamanda sivil toplum kuruluşlarının da içinde yer alacağı geniş katılımlı bir eğitim çalıştayı düzenleyeceklerini söyledi.

Ziyarette ilimiz eğitimiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan STK temsilcileri, her zaman eğitime destek vermeye hazır olduklarını ifade ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın