TOÇOĞLU,AYDIN’DA AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİNE KATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu bugün Ak Parti Aydın İl teşkilatının düzenlediği İl danışma meclisi toplantısına misafir oldu. Toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Mustafa Savaş ve Abdurrahman Öz, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Kuyucak Belediye Başkanı […]

 TOÇOĞLU,AYDIN’DA AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİNE KATILDI

05.03.2017 - 12:05

Güncelleme : 05.03.2017 - 16:58

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu bugün Ak Parti Aydın İl teşkilatının düzenlediği İl danışma meclisi toplantısına misafir oldu.

Toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Mustafa Savaş ve Abdurrahman Öz, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Kadın Kolları İl Başkanı Seda Sarıbaş, Gençlik Kolları İl Başkanı Enes Yıldız, yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Ak Parti Aydın il Teşkilatının dün akşam ki  Danışma Meclisi toplantısı İl Kültür Merkezinde saat 19:30’da başladı.

Aydın’da gerçekleştirilen AK Parti Siyaset Akademisi’ne katılan Başkan Toçoğlu, “AK Parti, 2002 yılından bu yana ülkemizde değişim ve dönüşümün adı oldu. AK Parti kadrolarıyla birlikte Yeni Türkiye’yi inşa ediyoruz. İnşallah 16 Nisan’da değişim ve dönüşümün hızlanmasına vesile olacak” dedi. Başkan Toçoğlu ayrıca AK Parti Aydın İl Teşkilatına da bir ziyarette bulundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Merkezi’nin düzenlediği Siyaset Akademisi’nin Aydın’da gerçekleştirilen eğitimlerine konuk oldu. Aydın’da AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısına da katılan Başkan Toçoğlu, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’le de bir görüşme gerçekleştirdi. Aydın Siyaset Akademisi’nin katılımcılarıyla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, AK Parti siyasetinin yeni Türkiye’yi inşa ettiğini söyledi.

İnsanımıza hizmet etmenin en kolay yolu
Başkan Toçoğlu, “Belediyecilikte 4. dönemin sonuna doğru yaklaşıyorum. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar neticesinde elde ettiğimiz tecrübelere dayanarak, sizlerle bir araya geldik. Öncelikle siyaset insanımıza hizmet etmenin en kolay yoludur. Belki uzun yıllar siyaset belli odaklarca insanlarımıza kötü gösterildi. Siyasetle meşgul olunmaması gerektiği tavsiye edildi. Ancak son dönemlerde de gördüğümüz gibi gerçekten siyaset yapılması gereken, hem de düzgün ve çalışkan insanların yapması gereken bir iştir. Bizim siyaset anlayışımız budur” ifadelerini kullandı.

Darbelere geçit vermeyecek sistem
Başkan Zeki Toçoğlu, “Türkiye belli dönemlerde ülkemizin önünü kapatmak isteyenlerin engellemeleriyle karşılaştı. 15 Temmuz hadisesi de bunun en ciddi ve önemlisiydi. Tarihimizde ilk defa vatandaşımızın karşı koymasıyla girişim engellenmiş oldu. Hamdolsun sizler gibi Sakarya’da da örnek bir direniş ortaya koyduk. Şehrimizin tüm aktörleriyle birlikte Demokrasi Meydanı’nda nöbetlerimizi sürdürdük. Artık yeni Türkiye’de bu tür darbelere geçit vermeyecek bir sistemin arifesindeyiz. İnşallah 16 Nisan bunun miladı olacaktır” diye konuştu.

AK Parti Yeni Türkiye’yi inşa ediyor
“AK Parti siyasetin akademisini kurdu. 2002 yılından bu yana ülkemizde değişim ve dönüşümün adı oldu. Buradan hareketle bizler çalışmalarımızı aynı ciddiyet ve sorumlulukla sürdürmek durumundayız. AK Parti siyaseti Yeni Türkiye’yi inşa ediyor. Her geçen gün daha da gelişen bir ülke konumundayız. İnşallah 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandumda da ayağımızdaki prangalardan kurtulacağız. Medeniyet yarışında daha hızlı ve seri kararlar alarak, ülkemizin gelişimini hızlandıracağız.”

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın