“Reis” filmi Sakarya’da da vizyona girdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığına uzanan hayat hikâyesinin anlatıldığı “Reis” filmi, tüm Türkiye ve birçok ülkede olduğu gibi Sakarya’da da Serdivan AVM Cinemaximum’da vizyona girdi. STK ve siyasi parti grup olarak gelecek Adnan Menderes’in idam haberiyle başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığına uzanan hayat hikâyesinin anlatıldığı Reis […]

 “Reis” filmi Sakarya’da da vizyona girdi

06.03.2017 - 17:16

Güncelleme : 06.03.2017 - 17:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığına uzanan hayat hikâyesinin anlatıldığı “Reis” filmi, tüm Türkiye ve birçok ülkede olduğu gibi Sakarya’da da Serdivan AVM Cinemaximum’da vizyona girdi.

STK ve siyasi parti grup olarak gelecek
Adnan Menderes’in idam haberiyle başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığına uzanan hayat hikâyesinin anlatıldığı Reis filmi; 3 Mart 2017 tarihi itibariyle beyazperdeye yansıtılarak, izleyicilerle buluşmaya başladı. Film hakkında kısa bir bilgi veren Serdivan AVM Cinemaximum Müdürü Müzeyyen Pamukçu; 3 Mart 2017 tarihi itibariyle vizyona soktukları Reis filmini şuan 5salonda 13:45, 16:15, 18:45, 21:10 ve 23:30’da olmak üzere 5 ayrı seansta oynadığını söyledi. Film’e yoğun ilgi olduğunu dile getiren Müzeyyen Pamukçu; görüştükleri birçok STK ve siyasi parti temsilcilerini grup olarak ta Serdivan AVM Cinemaximum’da ağırlayacaklarını bildirdi. filmi Yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz’un üstlendiği Reis sinema filminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Reha Beyoğlu canlandırırken eşi Emine Erdoğan’ı ise Özlem Balcı oynuyor. Filmin oyuncu kadrosu şu şekilde; Ufuk Bayraktar, Abidin Yerebakan, Orhan Aydın, Ali Yaylı, Alper Türedi, Aydan Çakır, İsmail Hakkı, Volkan Başaran, Yener Gürsoy ve Ercan Demirel’den oluşuyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın