TÜMSİAD faaliyetlerine ara vermiyor.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinde faaliyetler aralıksız devam ediyor. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Vekili Nihat Baltaoğlu, Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş ve yönetim kurulu üyeleri gerek şube faaliyetlerinde ve il genelinde ki aktivitelerde yoğun mesai içerisindeler. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi son olarak, Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, Refarandum çalışması […]

 TÜMSİAD faaliyetlerine ara vermiyor.

06.03.2017 - 18:52

Güncelleme : 06.03.2017 - 18:52

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinde faaliyetler aralıksız devam ediyor.
TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Vekili Nihat Baltaoğlu, Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş ve yönetim kurulu üyeleri gerek şube faaliyetlerinde ve il genelinde ki aktivitelerde yoğun mesai içerisindeler.

TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi son olarak, Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, Refarandum çalışması kapsamında geldiği ilimizde Sakarya İş dünyası temsileri ile bir araya geldi. Bakan Ağbal, TÜMSİAD yönetim kurulumuzla da görüştü. TÜMSİAD 4 günde sırasıyla AK Parti, Beşir Derneği, Erenler Kaymakamı, İnovasyon toplantısı, İlçe toplantıları ve yeni üye katılımları ile ilgili faaliyetlerde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın